Autor Wątek: Udało sie mirror link działa  (Przeczytany 336211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bartekwrz

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #270 dnia: 28-08-2018, 20:19:47 »
Toyota RAV 4 rok 2017 - potwierdzam jak powyżej. Samsung SIII. Wszystko działa od miesiąca. Różnice do powyższego to drive link pobrany ze sklepu google play. Drive link załacza się automatycznie po podłączeniu telefonu do USB i naciśnięciu opcji mirror (pod globusem).

mi akurat nie znajduje w google play na SIII ale w galaxy apps bez problemu

Offline Italo

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #271 dnia: 05-09-2018, 11:41:25 »
Dla zainteresowanych kwestią ładowania tel. przez gniazdo USB

Kupiłem kabel z wyświetlaczem parametrów na wtyczce

Note 8 po mirrorlink z włączonym Sygic CN , LTE , bluetooth i lokalizacją

Napięcie 5V - prąd ładowania 0,45 - 0,48 A

Więc szału nie ma , ale nienajgorzej
Miłośnik "włoszczyzny"
Posiadacz Fiata 500 z 1970 roku

Offline Vega

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #272 dnia: 23-09-2018, 15:07:07 »
Po aktualizacji sygica,nie widzę go na tablecie chr,pozostałe apki działają.Czy ktoś się z tym spotkał.Nie pomogła reinstalacja.

Offline Eryko_twl

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #273 dnia: 23-09-2018, 20:26:06 »
Po aktualizacji sygica,nie widzę go na tablecie chr,pozostałe apki działają.Czy ktoś się z tym spotkał.Nie pomogła reinstalacja.
Też to miałem , zainstalowałem z mirrora od Samsunga ponownie i wrócił .

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka


Offline PingNoMore

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 157
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #274 dnia: 24-09-2018, 09:00:51 »
https://www.dobreprogramy.pl/Toyota-ma-powiedziec-tak-Androidowi-Auto.-Ciekawe-Google-przeciez-zbiera-za-duzo-danych,News,91073.html

Ciekawe czy będzie można uruchomić na obecnych systemach zainstalowanych w samochodzie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Offline Vega

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #275 dnia: 24-09-2018, 09:50:02 »
Eryk,prośba ,oświeć mnie z tym mirrorem od samsunga.Czy wyświetla Ci się certyfikat mirrolinka dla sygica
« Ostatnia zmiana: 24-09-2018, 09:57:05 wysłana przez Vega »

Offline Eryko_twl

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #276 dnia: 24-09-2018, 20:53:10 »
Eryk,prośba ,oświeć mnie z tym mirrorem od samsunga.Czy wyświetla Ci się certyfikat mirrolinka dla sygica
Dokładnie jak u  Ciebie nagle sygnic stracił certyfikat tj. w telefonie ustawieniach - tam gdzie jest zakładka mirrorlink przy sygnicu certyfikat był wygasły i nie dało się go odnowić, ponowna instalacja sygnia nic nie dala . dopiero przez sklep samsunga zainstalowałem sobie ponownie mirrorlink i dopiero po tym sygnica. co ciekawe inne apli np. rockscout działały bez problemu nie było potrzeby ich ponowie instalować.


ja mam teraz s8 i tu nie ma potrzeby instalacji apki od LG tam jest samsungowy mirror który od razu działa po podłączeniu telefonu do samochodu.

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka


Offline Vega

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #277 dnia: 26-09-2018, 19:52:04 »
Zaczły mi ginąć certyfikaty do mirrolinka, mimo aktualizacji ml.ze sklepu samsunga najpierw sygic po aktualizacji,teraz po powtórnej instalacj lg.mirror drive.Tel samsung a5

Offline kredy11

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #278 dnia: 28-09-2018, 21:40:03 »
W temacie Mirrorlink na avensis udało mi się uzyskać bardzo ciekawe rezultaty - moze komus się przyda (przy okazji to mój pierwszy post wiec witam wszystkich):

Co jest potrzebne:
1. samsung galaxy z android 7 (z aplikacją Samsung Mirrorlink 1.1 w wersji 1.1.08) - to jest bardzo ważne z Oreo nie działa bo Oreo ma preinstalowaną wersję Mirrorlink 1.1 wyższą, która uniemożliwia działanie LG MirrorDrive)
2. aplikacja LG MirrorDrive w wersji 1.2.1.2
3. Toyota Touch and Go 2 - z softem  w wersji np. 6.10 czyli aktualnej (ważne aby był wspierany ML w wersji 1.1 a nie 1.0)
4. Aplikacja Automate (ze skryptem, który uruchomi kolejno: ustawienia=>połączenia=>więcej połączenia=>mirrorlink=>łączenie z samoch.przez USB, można przy okazji wyłączyć bluetooth jeżeli jest włączony)
5. Aplikacja Android Auto (z konfiguracją która uruchamia AA przy starcie bluetooth i połączeniu z TTG2 i wyłącza po odłączeniu zestawu)

Co uzyskujemy:
1. pełne działanie dowolnej aplikacji w powyższym przypadku Android Auto z mapami Google lub Waze, spotify itd. (jezeli ma to być inna aplikacja niż AA to może ją uruchomić skryptem automate jako ostatni krok - teraz testuje Waze, które ma bezpośrednią integracje ze spotify i to niweluje niedogodność #2, o której poniżej)
2. pełną automatykę uruchomienia ala Android Auto (potrebne jest podłączenie kabelka usb, odblokowanie ekranu na telefonie i naciśnięcie przycisku startującego flow automate, wybranie lg mirrordrive na ekranie TTG2 i już mamy działające na ekranie AA)
3. wszystko płynnie i stabilnie działające (testowane na wielogodzinnych trasach)

Jedyna irytująca rzecz w takiej konfiguracji to konieczność używania android 7 (nie udało mi się zainstalować wersji 1.1.08 Mirrorlink na android 8 chociaż z rootem nie próbowałem) oraz w przypadku AA przypadlość polegajaca na tym, że przejscie do map oznacza zmiane aplikacji dla ML w samochodzie i trzeba ponownie kliknąć ikonę LG MirrorDrive.
 :good:

Offline PingNoMore

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 157
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #279 dnia: 29-09-2018, 10:34:31 »
Czytając Wasze wypowiedzi to zdecydowanie szybciej będzie wymienić radio na takie z obsługą Android Auto/Apple Car Play, o ile można to radio wymienić.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Offline mariuszs

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1352
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #280 dnia: 29-09-2018, 17:21:54 »

Offline PingNoMore

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 157
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #281 dnia: 29-09-2018, 18:15:19 »
Tylko czy da się zamontować w CH-R i czy będą działać przyciski na kierownicy.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Offline Banan61

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna

Offline Vega

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #283 dnia: 01-10-2018, 11:34:21 »
Banan,to raczj niee będzie  pasować  do wersji na Europę. Nasze tablety mają  płaskie plecy a tu wystaje moduł,ich wersje mają z tył tableta inaczej zabudowany.(o ile dobrze  dostrzegłem na paru filmikach)

Offline PingNoMore

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 157
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #284 dnia: 01-10-2018, 16:10:11 »
Dzisiaj moja ciocia odebrała auto z salonu. Tak wygląda Android Auto w aucie za dużo mniej złotówek niż nasze CH-R.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka



 

Beesafe.pl