Autor Wątek: Udało sie mirror link działa  (Przeczytany 334485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laki

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 413
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #345 dnia: 01-05-2019, 15:15:23 »

Offline gilal

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #346 dnia: 02-05-2019, 08:55:09 »
ja kupuje jednak to mam dość ekranu bezużytecznego w aucie dodajemy ten moduł i wsio!

https://car-solutions.com/en/navigation-system-on-android-6.0-for-toyota-touch-2.php?fbclid=IwAR3rx_sGBfhEhb1qjSdN2_zUbh_Z0MEu6UWuKQvWBoQeFfAiiDjBnGpVD6c


Witaj
I jak, masz już ten moduł w aucie?

Offline laki

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 413
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #347 dnia: 03-05-2019, 07:51:55 »
Cena mocno przesadzona jak za tak słabą specyfikację.
Tylko 1 GB pamięci i android 6 co dobrze nie wróży na przyszłość.

Offline gilal

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #348 dnia: 03-05-2019, 08:04:25 »
Witaj
Tak myślę nad mirrorlink i nie wiem czy będzie ok. Mam dwa tel Huawei, a tam nie ma mirrorlink. Znalazlem swój stary tel samsunga S5 i jest mirrorlink, ale android tylko 6.0.1
Warto działać?

Offline Ma-corolla

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 589
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #349 dnia: 03-05-2019, 10:21:20 »
Cena mocno przesadzona jak za tak słabą specyfikację.
Tylko 1 GB pamięci i android 6 co dobrze nie wróży na przyszłość.
1 gb ramu to nie mało iphony nie maja wiecej i blackberry telefony tez nie miały wiecej a jakoś zawsze smygaja lepiej niz szyfodroid , od czasu kiedy zmieniłem blackberry telefon z oprogramowaniem blackberry 10 przypomniało mi sie co to android i jak wolno to chodzi nawet przy 3 GBramu ! to ze android jest otwrty na kazde zdalne ingerowania szyfy i orpogramowaini to nie zaczy ze 1GB to mało!!
2) android 6 to co (mam telefon z 6 i co nie chodzi) przestanie chodzić ? aplikacje nie bedą działac ? kiedy za 10 lat ? nie przesadzajmy APK tez istnieją na android! nie tylko sklep googla!
Witaj
I jak, masz już ten moduł w aucie?
nie kupiłem bo jezdiłem od tego czsu 3 dni kolegi kuga i miał carplay i android auto i nie wiem w czy by mi to pomogło yanosika tam nie ma zadna moja apka z fonu nie była tylko jakas apka pogodowa co mam nic wiecej niz w CHR ma wiec nie wiem poco to wszystko halo tak naprawde???
fajny system ale czy wykorzystałem wiecej niz w CHR nie to samo co robie z chr to samo robiłem kuga z android carplay , bluetooth telefon nawet nie chciał mi komunikaty z Yanosik streamować na głosniki !... wiec tamat dla mnie zamkniety bez przesady ! nie wydze nic co bym ardziej wykorzystal niz teraz dla 2 aplikacji jak sygic i yanosik.pl moge mieć telefon
Co do samsunga ja tez mam samsung s3 i trzymam go ( bo BB tez nie ma mirrorlinka) aby podłaczyc kiedys jak bedzie czas ! ty masz S5 fajny telefon próbuj go podłaczyc ta aplikacja LG .. kabel i aplikacja Lg albo jaks inna


Offline gilal

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #350 dnia: 03-05-2019, 10:47:36 »
Dziękuję za info
Chyba coś zamieszam z mirrorlink i z Samsungiem S5

Offline PrzemQ

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Samochód:: RAV4 Plug-in
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #351 dnia: 03-06-2019, 21:33:54 »
Jak by ktoś był ciekawy czy warto się bawić MirrorLinkiem to jest ciekawy film z kompletną instrukcją odpalenia Google Maps przez MirrorLinka ;)

https://youtu.be/7AwoBdrmWbk?t=1306

Polecam :)

Niestety, aplikacji Full Mirror, o której mowa na filmie, nie ma już w sklepie Google.

Offline Arq

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 3
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #352 dnia: 04-06-2019, 00:55:03 »
Niestety, aplikacji Full Mirror, o której mowa na filmie, nie ma już w sklepie Google.

Jest

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lwi.android.flappsauto&hl=pl

prawdopodobnie nie jest zgodna z Twoim telefonem.

Offline Arq

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 3
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #353 dnia: 04-06-2019, 00:57:14 »
Jak by ktoś był ciekawy czy warto się bawić MirrorLinkiem to jest ciekawy film z kompletną instrukcją odpalenia Google Maps przez MirrorLinka

https://youtu.be/7AwoBdrmWbk?t=1306

Warto wspomnieć, że działa tylko na postoju...

Offline olo_mistrzu

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #354 dnia: 20-06-2019, 14:14:35 »
Panowie Auris 2 2017r. Premium TT2 bez GO i telefon Huawei P10, który teoretycznie wspiera MirrorLink. Wchodząc na telefonie w aplikacje i dalej pokaż procesy systemowe widzę MirrorLink - wersja 8.0.0.351. W moim radiu jest wersja oprogramowania 0101B9. Po podłączeniu do USB zero reakcji radia, tylko ładowanie telefonu. Wybieram w radiu ostatnią ikonkę po prawej na dole i jest tylko coś z emailem, który nie jest obsługiwany, a opcja MirrorLink nie wyskakuje. Jakieś pomysły>? Włączyłem tryb debugowania USB w telefonie. Zastanawiałem się również dlaczego wchodząc w radiu w media (pierwszy przycisk po prawej na górze), nie mogę wybrać opcji usb po podłączeniu telefonu, skoro w debugowaniu w telefonie wybieram źródło dźwięku.

Offline Marek08

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Samochód:: C-HR 1,8 Hybrid
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #355 dnia: 21-06-2019, 06:43:07 »
A masz na telefonie zainstalowaną aplikacje LG MirrorDrive ? - bez niej MirrorLink nie ruszy. Ja też mam TT2 bez GO tylko w C-HR i MirrorLink jak dla mnie działa całkiem przyzwoicie. Działają wszystkie nawigacje jakie zainstaluje na telefonie. Używam trzech - Yanosika , MapaMap , Google Map. Inne aplikacje np. You Tub też śmiga. Wszystko działa podczas jazdy bez problemu. Ktoś tu pisał że działa tylko na postoju - jak dla mnie to nie jest prawdą , trzeba tylko mieć wgraną odpowiednią wersję LG MirrorDrive i odpowiedni telefon a będzie po kłopocie. W tym temacie jest wszystko opisane jak to trzeba zrobić żeby działało.
Nie wiem jak jest z Twoim telefonem,  ja mam Samsunga Galaxy S5 i wszystko działa tak jak napisałem.
« Ostatnia zmiana: 21-06-2019, 06:45:37 wysłana przez Marek08 »

Offline olo_mistrzu

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #356 dnia: 21-06-2019, 09:46:56 »
Jakiej wersji LG MirrorDrive nie zainstaluję, to krzyczy, że tylko dla telefonów LG. Nawet ta najstarsza wersja. Mam wyłączone powiadomienia.

Offline Dobi

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 503
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #357 dnia: 21-06-2019, 10:57:16 »
Jakiej wersji LG MirrorDrive nie zainstaluję, to krzyczy, że tylko dla telefonów LG. Nawet ta najstarsza wersja. Mam wyłączone powiadomienia.

Te starsze wersje mimo, że dają taki komunikat działały - problem w tym, że mocno to zależy od wersji oprogramowania w telefonie. Ja mam S7 edge i kiedyś LG MirrorLink (ten be tego chamskiego okienka) działał w miarę stabilnie, ale po aktualizacji Androida już nie. Można próbować posiłkując się aplikacjami tak jak na filmie, ale stabilne to nie jest - po próbach stwierdzeniem że chyba nie warto, ewentualnie można przejść na Sygica.

Offline Vega

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #358 dnia: 21-06-2019, 10:59:58 »
A jaką wersję mirrolinka  ma Twój  auris,a jaką telefon?

Offline sorbifer

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 444
Odp: Udało sie mirror link działa
« Odpowiedź #359 dnia: 21-06-2019, 11:37:31 »
Sprawdziłem MirrorLink'a z telefonem żony, Samsung A8 2018, z ML w wersji 1.1 - i działa. Ze starych moich telefonów A5, A3, S4 nie działały, tylko pradawny S3 bez modyfikacji działał. Czyli wróciło, tylko co z tego. ;)
Zastawa, Polonez, Palio Weekend, Corolla Verso, Auris 2 TS


 

Beesafe.pl