Autor Wątek: Nie działający zegarek w IV gen i parę innych pierdół  (Przeczytany 1479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anabolo

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 64
Zakupiem camry IV generacji-niestety nie działa zegarek.

1. Czy ktoś przerabiał ten temat gdzie szukac przyczyny?
Czy ten zegarek jest zamienny z 3 generacji? Na oko wygląda bardzo podobnie...

2. Nie podnosi się automatycznie klapa bagażnika - nie ma tam sprężyn przy zawiasach jak w camry 3gen - powinny być? Ewentualnie gdzie szukać przyczyny?

3. Nie działają tylne glosniki-radio nieoryginalne. Wedle schematów toyodiy w teorii powinien być tam wzmacniacz do tychże głośników. Czy ktoś przerabiał temat wykorzystania go?

4. Mam też pytanie odnośnie lamp przednich-uprzedzam, że szukałem na forum. Czy wersje poliftowe IV generacji  miały osobne żarówki do krótkich i długich?  Bo z tego co widzę to tak to wygląda. Mam też pytanie czy te lampy można bezproblemowo założyć do przedliftowej? Czy trzeba cały przód? W sensie grill, zderzak itd. Niestety że świateł jestem średnio zadowolony-nawet Avensis z tego rocznika ma dużo lepsze lampy, mimo, że założyłem żarówki Osram Nightbreaker - niestety dopiero po zakupie się dowiedziałem się, że powinny być tam żarówki HB2 (poprzedni właściciel założył H4 i takie też zakupiłem). Czy kiepskie oświetlenie może wynikać z niewłaściwej żarówki?

5. Ktoś wymieniał poduszkę olejowa silnika z przodu? Moja jest zalana olejem. Zamienników żadnych- kupował ja ktoś w ASO?



 

Beesafe.pl