Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: carina E 1,6 GLI kombi LB japan 1996 - na części  (Przeczytany 851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZUZA

• Toyot Leżący
  • *
  • Carina 1,6 GLi 4A-FE LB JPP kombi
carina E 1,6 GLI kombi LB japan 1996 - na części
« dnia: 17-05-2017, 14:27:08 »
Sprzedam Carinę, która służyła mi dzielnie przez 19 lat. Użytkowana na bieżąco, zarejestrowana, ubezpieczona, przegląd ważny do końca czerwca. Wszelkie naprawy i wymiany robione na bieżąco, czas jednak nie jest dla niej łaskawy, a ja już chyba nie mam ochoty dalej w nią inwestować - nakłady dawno przekroczyły jej wartość, nawet sentymentalną. Aktualnie sypie się blacha i silnik do remontu (przebieg na liczniku 300 000). Jak najbardziej daje się nią jeździć (i robię to codziennie), ale kopci jak stary diesel i oleju dolewam częściej niż tankuję. Oprócz blachy i silnika przydałoby się w niedalekiej przyszłości ustawić zawory, zainwestować w nowe świece,  akumulator (po tygodniu stania nie zawsze pali od pierwszego kopa) i amortyzatory (wymienione sprężyny, więc komfort jazdy jest zachowany).

Reszta podzespołów sprawna i nadaje się do wykorzystania w innej Carinie. Za bardzo lubię moje auto, żeby oddać je na złom, dlatego szukam kogoś, kto kupi ją z przeznaczeniem na części i odzyska z niej przynajmniej część zainwestowanych w ostatnich latach pieniędzy

Pozdrawiam
Zuza

Offline ZUZA

• Toyot Leżący
  • *
  • Carina 1,6 GLi 4A-FE LB JPP kombi

Toyota Klub

Odp: carina E 1,6 GLI kombi LB japan 1996 - na części
« Odpowiedź #1 dnia: 17-05-2017, 17:45:43 »