Autor Wątek: [E15] Brak podświetlania środkowej konsoli  (Przeczytany 1569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fanatyklech

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
[E15] Brak podświetlania środkowej konsoli
« dnia: 13-06-2017, 18:42:09 »

Na wstępie witam wszystkich użytkowników forum i Toyoty ;-) Od niecałego tygodnia jestem również posiadaczem Toyoty Corolli E15 z roku 2009. Od zakupu nie podświetla mi się jedno z pokręteł umieszczonych w środkowej konsoli (dokładnie to od stopnia nawiewu) a od ustawienia temperatury powietrza jest jakby wypięte ( zapadnięte) do środka. z racji że to moja pierwsza Toyota a jestem całkowitym laikiem w temacie konstrukcji i budowy tego samochodu chciałbym prosić o jak poradzić sobie z wyżej wymienionym problem i co jest przyczyną? czy wymiana bezpiecznika starczy? czy być może trzeba środkową konsolę zdemontować i wymienić żarówkę a pokrętło "wpiąć" lub zobaczyć czy jakieś plastiki nie popękały? jeżeli ktoś borykał się z podobnym problem, będę wdzięczny za udzielenie mi rad w tym temacie.

Przy okazji przesiadłem się do samochodu rocznikowo młodszego ale moje poprzedniego, ale też niestety i gorzej wyposażonego... Strasznie brakuje mi tempomatu a i wielofunkcyjna kierownica by się przydała. czy taka modyfikacja jest możliwa do wykonania i jaki to ewentualnie jest koszt ?? Posiadam polską wersję salonową benzynową 1.33 w najprostszym pakiecie wyposażeniowym.

Offline aaadi

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 4
Odp: [E15] Brak podświetlania środkowej konsoli
« Odpowiedź #1 dnia: 17-10-2017, 11:12:09 »
Podbijam pytanie bo też jestem zainteresowany odpowiedziami :-)

Mam ten sam model, tylko silnik 1.6 i rok młodszy.


 

Beesafe.pl