Autor Wątek: Jaki wybraliście kolor dla mnie to był największy problem  (Przeczytany 6402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laki

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 413
Odp: Jaki wybraliście kolor dla mnie to był największy problem
« Odpowiedź #15 dnia: 10-03-2018, 17:16:15 »
Są i tacy co myją nawet w deszcz  :-)

Offline doktor7

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaki wybraliście kolor dla mnie to był największy problem
« Odpowiedź #16 dnia: 10-03-2018, 18:06:35 »
No wiesz, jak możesz... Tylko raz w tygodniu
Ja swoją myję codziennie prawie (o ile wyjeżdżam na miasto). Raz to mi zdarzyło umyć auto 2 razy w ciągu dnia
Serio, powalony jestem

Wiem, wiem... z bólem serca, ale tak właśnie jest. Zazdroszczę Ci, bo ja też bym tak chciał :) i robił bym to z ogromną przyjemnością...
Kupiliśmy "takie same auta" więc coś nas łączy :D Nie martw się nie jesteś powalony, ja potrafię wyłączyć radio na światłach po to żeby usłyszeć jak silnik elektryczny zamienia wolty na konie mechaniczne :D  :song: ten dźwięk... te miny kierowców z sąsiedniego pasa... bezcenne :D

Są i tacy co myją nawet w deszcz  :-)

Tak... i tacy którzy myją przy -10 :P :D

Przecierając dziś światła tylne zauważyłem że plastik z którego są wykonane jest bardzo delikatny, i wrażliwy na zarysowanie :( może to dla tego że światła lśnią nowością i będę teraz na nich widział każdą ryskę aż pojawi się ich miliard ? Nie wiem... ale lepiej uważać :)
« Ostatnia zmiana: 10-03-2018, 18:08:06 wysłana przez doktor7 »
"...Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili..."

Offline laki

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 413
Odp: Jaki wybraliście kolor dla mnie to był największy problem
« Odpowiedź #17 dnia: 14-06-2018, 21:02:07 »
Czy lakier specjalny Metal Stream o kodzie 2NK z 2017 i 1K0 z 2018, to ten sam kolor, a różnica wynika z rocznika?

Offline Wiesław Kraft

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaki wybraliście kolor dla mnie to był największy problem
« Odpowiedź #18 dnia: 12-07-2018, 22:32:04 »
Witam
Żona była przekonana do białej perły ale się zakochała w metal Stram wersja selection i taki :)  jest a jak chce poszaleć to bierze mojego golfa w dsg


 

Beesafe.pl