Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Mój Yaris  (Przeczytany 895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andrzej_33

• Prawie Toyot
Mój Yaris
« dnia: 17-07-2017, 17:15:32 »
Yaris 5-drzwiowy,  Selection 1,5 Dual VVT-iE (111 KM) 6 M/T  2NT Platinum Bronze z dachem Black Star, rocznik 2017

Offline erma

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Mój Yaris
« Odpowiedź #1 dnia: 02-08-2017, 11:54:05 »
To juz go odebrales czy zamowiles? Bo pierwsze dostawy byly kilka dni temu. Tak na marginesie selection to jedyna tania opcja na fabryczne LEDy, wiec juz na wstepie mocno ograniczona personalizacj. Co do koloru to braz jako jedyny ma najmniej zmian vs. 2016. Tak duzo jasnych elementow foteli to lekka przesada w miejskim pocisku i niebieskie podswietlenie deski do bezu... stary bursztyn lepiej sie komponowal. Jednak stawiam na
2PP Nebula Blue lub 2NS Pearl White. Jak motor? Dla mnie lekko przereklamowany polski wyrob.

Offline andrzej_33

• Prawie Toyot
« Odpowiedź #2 dnia: 18-08-2017, 09:28:19 »
Odebrałem mojego Yarisa 27 czerwca w Toruniu i to już była druga dostawa ,mój  był robiony na zamówienie ze względu na kolor którego prawie nie mieli.Jeżeli chodzi o "motor" to za wcześnie jeszcze cokolwiek powiedzieć o tym "przereklamowanym polskim wyrobie" musisz być naprawdę WYBITNYM rzeczoznawcą w dziedzinie motoryzacji wydając opinie o czymś co jeszcze nie sprawdzone,przereklamowany? a skąd wiesz ,jechałeś ,sprawdzałeś bo ja tak i jak na razie jestem zadowolony.

Offline erma

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 18-08-2017, 22:01:27 »
mój  był robiony na zamówienie ze względu na kolor którego prawie nie mieli.
Wlasnie o tym dokladnie pisalem - 2NT Platinum Bronze, 2NS Pearl White Selection trafil dopiero w wakacje do obiegu.
Jezdzilem i nadal jezdze, ogolnie jest OK.
Ten motor to nie do konca nowa konstrukcja - on wywodzi sie z jednostki juz stosowanej poza EU.
Fajne miejskie, zwinne autko ale zaslugiwalo juz na nowa generacje (nowa plyta - ile ma gwiazdek za sztywnosc?, zbicie wagi, odswiezenie wnętrza - srodkowy tunel masz stabilny? Przedmuchow na slupkaca A na ekspresowkach nie ma?) a nie kolejny lift zderzaka i zegarow. Teraz Toya wypuszcza nowy model co 9lat... Y IV - 2020 <zalamka>
« Ostatnia zmiana: 18-08-2017, 22:07:45 wysłana przez erma »

Toyota Klub

« Odpowiedź #3 dnia: 18-08-2017, 22:01:27 »