Autor Wątek: Kampania naprawcza.  (Przeczytany 30465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jkk

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #75 dnia: 30-10-2017, 19:09:02 »
Odp: Kampania naprawcza.
? Odpowiedź #74 dnia: Dzisiaj o 18:42:16 ?
Cytuj (z
Taka sama sytuacja jest we Wrocławiu

Offline amorek

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #76 dnia: 31-10-2017, 15:17:46 »
Dziwne , ja mam z2016 odebrany w kwietniu i jest bez zaślepki- a mimo to nie załapałem się -po sprawdzeniu :o

Offline bmilosz

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #77 dnia: 06-11-2017, 14:35:20 »
U mnie to miejsce idealnie pasuje na pilota do bramy :o

Swoją drogą lepiej wygląda bez tej zaślepki.

Offline Emigracja

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #78 dnia: 06-11-2017, 16:52:08 »
Czy może ktoś zrobić zdjęcie , jak ta zaślepka wygląda i jest mocowana w samochodzie    :hug:

Offline Rescars

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 213
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #79 dnia: 06-11-2017, 17:12:49 »
Czy może ktoś zrobić zdjęcie , jak ta zaślepka wygląda i jest mocowana w samochodzie    :hug:
Jest wyzej pare postow.. wystarczy przewinac

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


mattman

  • Gość
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #80 dnia: 06-11-2017, 18:08:48 »
Ja nie reaguję na tą akcję serwisową.
Nie ma takiego obowiązku w tym przypadku.

Offline zdenek2007

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 476
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #81 dnia: 06-11-2017, 18:57:45 »
Ja nie reaguję na tą akcję serwisową.
Nie ma takiego obowiązku w tym przypadku.
Ja tak samo! Niech se ją wsadzą! Mogli by wiele innych, ważniejszych rzeczy poprawić.

Offline Kierepowski

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #82 dnia: 07-11-2017, 08:55:01 »

Ja tak samo! Niech se ją wsadzą! Mogli by wiele innych, ważniejszych rzeczy poprawić.

Co prawda to prawda:
Dodać: Pokrętło radia/zamykanie CZ od prędkości/wycieraczkę tylną przy cofaniu/zegarek 12/24/Dźwięki fotoradarów/Zmianę kolorów i głosu nawigacji/Więcej aplikacji np.Yanosika/Więcej parametrów na wyświetlaczu/więcej możliwości indywidualnej konfiguracji/Połączenie ze smartfonem/Wyciszyć skrzynię przy przyśpieszaniu np. przy wyprzedzaniu lub dodać przełożenie autostradowe: płyń w ciszy. Dać większy akumulator i ładowanie z gniazdka...... Wiem, wiem rozmarzyłem się.

Offline Ma-corolla

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 589
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #83 dnia: 07-11-2017, 09:46:50 »
Toż to taka pierdoła niepotrzebna! Ja tego nie chcę!
Lepiej jakby dołożyli ryglowanie centralnego zamka po ruszeniu
jeżeli chodzi o zamek polecam obd 2 dla CHR tak jak dla innych Toy.. Prius
mogli by dodać łapki do łapania sie z tyłu dla pasażerów na dachu i z przodu , Auris ma nawet w kierowcy tutaj oszczędzali ...

tez tego nie chce

Offline Ma-corolla

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 589
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #84 dnia: 07-11-2017, 09:50:58 »
Dodać: Pokrętło radia/zamykanie CZ od prędkości//Więcej aplikacji np.Yanosika/Więcej parametrów na wyświetlaczu/więcej możliwości indywidualnej konfiguracji/Połączenie ze smartfonem/Wyciszyć skrzynię przy przyśpieszaniu np. przy wyprzedzaniu lub dodać przełożenie autostradowe: płyń w ciszy. Dać większy akumulator i ładowanie z gniazdka...... Wiem, wiem rozmarzyłem się
więcej aplikacji to może by zmienili na Android Auto I IOS carplay a nie jakiś stary TT2
łapki dla pasazerów i dla kierowczy by się łapac z sufitu ,
Dodac opcji dachu panoramicznego
oraz opcie dach otwierany mnie to najbardziej brakuje dachu
Moze inaczej napisac do Aleksandry Obtułowicz z Toyoty ciekawe czy cos odpisze pewnie nie będzie wiedzieć co napisać

Offline YogiBabo

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: E18_Prestige_MS
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #85 dnia: 07-11-2017, 11:32:12 »
Rozumiem, że można narzekać na używane auto - wtedy przy kupnie bierzemy w zasadzie to co stoi na kołach, ale kupujecie nowe auta, a potem narzekacie. Trzeba było kupić inny model lub samochód innego producenta, który miałby te, a przynajmniej większość tych gadżetów, na których tak wam zależy. Po to są jazdy próbne, po to stoją te auta w salonach - aby do nich wsiadać, zaglądać w każdą szparę, macać itp. Ja zanim odbyłem jazdę testową kilka razy byłem w salonie i dokładnie obczaiłem to co później kupiłem. CHR też testowałem - bardzo fajnie się tym jechało, wygodne fotele z przodu, ale wnętrze, w tym piano black mnie wyleczyło z tego modelu
E18_Prestige_MultidriveS

Offline Ma-corolla

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 589
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #86 dnia: 07-11-2017, 11:51:47 »
ale kupujecie nowe auta, a potem narzekacie.
no nie wpadł bym na to ze istnieje samochód na świecie który nie ma łapek pod sufitem aby się łapać,(Auris ma ich az 4) nie widzi sie wszystkiego kolego nie kupuje sie codziennie
SORRY ZA OFFTOP admini jeżeli tu są

ulver

  • Gość
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #87 dnia: 07-11-2017, 12:14:00 »

no nie wpadł bym na to ze istnieje samochód na świecie który nie ma łapek pod sufitem aby się łapać,(Auris ma ich az 4)
O ktorych ty lapkach piszesz bo nie rozumiem ? Jesli o te raczki nad drzwiami ,to przeciez sa na miejscu  :o

« Ostatnia zmiana: 07-11-2017, 12:15:46 wysłana przez ulver »

Offline Kierepowski

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #88 dnia: 07-11-2017, 14:41:33 »
Rozumiem, że można narzekać na używane auto - wtedy przy kupnie bierzemy w zasadzie to co stoi na kołach, ale kupujecie nowe auta, a potem narzekacie. Trzeba było kupić inny model lub samochód innego producenta, który miałby te, a przynajmniej większość tych gadżetów, na których tak wam zależy. Po to są jazdy próbne, po to stoją te auta w salonach - aby do nich wsiadać, zaglądać w każdą szparę, macać itp. Ja zanim odbyłem jazdę testową kilka razy byłem w salonie i dokładnie obczaiłem to co później kupiłem. CHR też testowałem - bardzo fajnie się tym jechało, wygodne fotele z przodu, ale wnętrze, w tym piano black mnie wyleczyło z tego modelu

Zrozum to jest nowoczesne auto, które można było kupić w internecie i nie można było oglądać w salonie bo go nie było jeszcze. Więc nie dziw się, że się niektórzy dziwią czego nie ma. A co powinno oczywiście być w XXI wieku w samochodzie.

Offline tomery

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1260
Odp: Kampania naprawcza.
« Odpowiedź #89 dnia: 07-11-2017, 17:58:09 »
ale kupujecie nowe auta, a potem narzekacie. Trzeba było kupić inny model lub samochód innego producenta, który miałby te, a przynajmniej większość tych gadżetów, na których tak wam zależy. Po to są jazdy próbne, po to stoją te auta w salonach - aby do nich wsiadać, zaglądać w każdą szparę, macać itp.

Dokładnie !
Z ust mi to wyjąłeś :)

jeżeli chodzi o zamek polecam obd 2 dla CHR tak jak dla innych Toy.. Prius mogli by dodać łapki do łapania sie z tyłu dla pasażerów na dachu i z przodu , Auris ma nawet w kierowcy tutaj oszczędzali ...tez tego nie chce

więcej aplikacji to może by zmienili na Android Auto I IOS carplay a nie jakiś stary TT2 łapki dla pasazerów i dla kierowczy by się łapac z sufitu , Dodac opcji dachu panoramicznego oraz opcie dach otwierany mnie to najbardziej brakuje dachu Moze inaczej napisac do Aleksandry Obtułowicz z Toyoty ciekawe czy cos odpisze pewnie nie będzie wiedzieć co napisać

no nie wpadł bym na to ze istnieje samochód na świecie który nie ma łapek pod sufitem aby się łapać,(Auris ma ich az 4) nie widzi sie wszystkiego kolego nie kupuje sie codziennie

Kolego, już ci kiedyś ktoś sygnalizował, że ciężko się ciebie czyta :)
A zrozumieć "co autor miał na myśli" to już temat na habilitację co najmniej :):):)


 

Beesafe.pl