Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Połaczenie smartfona przez WIFI z radiem  (Przeczytany 1137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andrzeji11

• Prawie Toyot
Połaczenie smartfona przez WIFI z radiem
« dnia: 27-09-2017, 17:16:48 »
Czy ktoś robił coś takiego że nawigację odpala się w smartfonie i na ekranie radia wyświetla się obraz?jak to zrobić? Slyszałem że potrzebny jest transmiter WIFI podłączany do radia i przez niego można komunikować się ze smartfona. Czy są inne sposoby?

TOYOTA COROLLA E16 2015 bez modułu NAVI

Offline Kamilzzz

• Początkujący
Odp: Połaczenie smartfona przez WIFI z radiem
« Odpowiedź #1 dnia: 28-01-2018, 22:09:20 »
Ja mam Corollę z 2017 z 7 calowym wyświetlaczem bez Navi ..czytałem na necie i zreszta powiedziano mi to w salonie , iż pare tylko telefonów może się połączyć z radiem za pomocą kabla ... Jednym z nich jest Samsung Galacy S III. Załatwiłem sobie takowy natomiast to nie takie proste ... żeby się połączyć trzeba pobrać kilka programów ... KingRoot, driverlink, es explorer , tmserwer , backbutton ... z czego kingroot ciężko ścignąć , driverlink znalazłem w sklepie play , es explorer tez , tmsewer to już nie takie proste  i backbutton ze sklepu play.   Pobrane i mam Ok, ale wg filmiku z YouTube trzeba  wiele rzeczy zrobić , zastąpić , włączyć itd..co nie jest takie proste ... na dodatek po końcowym uruchomieniu aplikacja driverlink najprościej się zatrzymuje ... porażka ... czy zna ktoś prostszy i szybszy sposób ??  A
Może wiecie jak połączyć IPhone ?dajcie znać czy wiecie jak to uprościc i jak to krok po kroku zrobić ...

Toyota Klub

Odp: Połaczenie smartfona przez WIFI z radiem
« Odpowiedź #1 dnia: 28-01-2018, 22:09:20 »