Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: montaż dodatkowego wzmacniacza pod subwoofer Prius2 JBL  (Przeczytany 732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline toka

• Toyot Leżący
  • *
Mam u siebie system JBL ze wzmacniaczem pod fotelem pasażera, ale dołożyłbym jeszcze drugi standardowy żeby podłączyć skrzynkę tylko w radio nie ma wyjść chinch i w oryginalnym wzmacniaczu również. Czy ktoś rozgryzł?
Coco jambo i do przodu. Dobre nie?

Offline Clearman22

• Toyot Leżący
  • *
Odp: montaż dodatkowego wzmacniacza pod subwoofer Prius2 JBL
« Odpowiedź #1 dnia: 03-12-2017, 12:02:27 »
Ja ma u siebie dwa duże wzmacniacze i sygnał mam pociągnięty bezpośrednio z kabli głośnikowych, sygnał źródłowy zależy danego rodzaju wzmacniacza

Offline Jakub.S83

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 03-12-2017, 12:29:29 »
Mam u siebie system JBL ze wzmacniaczem pod fotelem pasażera, ale dołożyłbym jeszcze drugi standardowy żeby podłączyć skrzynkę tylko w radio nie ma wyjść chinch i w oryginalnym wzmacniaczu również. Czy ktoś rozgryzł?

Ja w Priusie Mk3 również mam system JBL i właśnie wstawiłem sobie Steg'a do bagaznika z małym subwooferkiem.

Podłączyłem taką przejściówkę: https://www.ebay.pl/itm/Toyota-Lexus-Scion-Factory-Radio-Add-A-Subwoofer-Amplifier-Plug-Play-Harness/132097539470?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Piny się zgadzały ale kostka była ciut za wysoka więc musiałem ją troszkę oszlifować - wszystko działa.
Toyota Prius ZVW30 FL - 2014 - *** KEEP CALM and drive a PRIUS ***

Offline toka

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 02-01-2018, 15:30:37 »
Ja ma u siebie dwa duże wzmacniacze i sygnał mam pociągnięty bezpośrednio z kabli głośnikowych, sygnał źródłowy zależy danego rodzaju wzmacniacza
Nie ma żadnego spadku na głośnikach? to jest podłączone przez jakiś adapter przed oryginalnym wzmacniaczem?

Offline Clearman22

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 04-01-2018, 17:02:59 »
Nie ma żadnego spadku jakości, jeżeli można mówić o jakiejkolwiek jakości oryginalnego radia któremu do ideału dużo brakuje. Ja mam czincze wpięte we wzmacniacze a z drugiej strony obcięte końcówki i podpięte plus do plus minus do minusa w radiu, musisz się wpiąć gdzieś za radiem i to dość blisko bo na linii radio głośniki jest jakaś fabryczna przetwornica lub filtr pasmowy który strasznie Ci popsuje zamierzony efekt dźwiękowy.

Offline toka

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 05-01-2018, 14:13:33 »
Puściłbyś jakieś foty żebym mógł to sobie zobrazować?  :song:

Toyota Klub

« Odpowiedź #5 dnia: 05-01-2018, 14:13:33 »