Autor Wątek: NOWA  (Przeczytany 13479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zoja

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
Odp: NOWA
« Odpowiedź #15 dnia: 09-01-2018, 11:26:34 »
Gratulacje :good:
Szerokości i zadowolenia :good:

.....


Offline MAREKK

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
Odp: NOWA
« Odpowiedź #16 dnia: 13-01-2018, 18:26:26 »
WITAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW  OBECNIE UŻYTKUJĘ TOYOTĘ COROLLĘ 4D4 COMBI, MAM ZŁOŻONE ZAMÓWIENIE NA CH-R HYBRYDĘ, KTÓRY OBECNIE JEST W MSZCZONOWIE. CHCIAŁBYM MIEĆ  BIEŻĄCY KONTAKT.  POZDRAWIAM MAREK
                                                                                                                    13.01.2018 

Offline ciapus4

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: NOWA
« Odpowiedź #17 dnia: 13-01-2018, 19:59:40 »
Marekk - proszę nie krzycz można to napisać małymi literkami  :laugh:

Offline Marcin_RAMZES

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • blog o mojej C-HR
Odp: NOWA
« Odpowiedź #18 dnia: 13-01-2018, 21:01:40 »
Marekk - proszę nie krzycz można to napisać małymi literkami  :laugh:
Może on się po prostu tak cieszy, że jego C-HR jest już prawie u niego ;)
Ja to rozumiem - sam odebrałem swoją 5 dni temu i chętnie bym pokrzyczał :)

Offline zoja

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
Odp: NOWA
« Odpowiedź #19 dnia: 13-01-2018, 21:22:49 »
Radość wyrażamy w różny sposób,
można tańczyć  <taniec>,śpiewać :song: , nawet krzyczeć.
Darujmy koledze te duże litery
...
Zadowolenia i uciechy z nowej fury

Offline Marek 1957

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: NOWA
« Odpowiedź #20 dnia: 25-01-2018, 09:00:06 »
Cieszę się z Waszych i swoich doznań z posiadania Chr-ek. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie Szerokości

Offline maciek71

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: NOWA
« Odpowiedź #21 dnia: 30-01-2018, 20:11:39 »
Witam Wszystkich.

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem C-HR i czytam bacznie większość postów na forum od kilku miesięcy.
Jednak jak ktoś pisze, to nieraz nie bardzo wiadomo jakiej wersji samochodu to dotyczy.
Czy nie byłoby problemem dla obecnych tu, aby każdy uzupełnił swój profil o informacje dotyczące silnika, wersji, koloru np. 1,2T , 1,8Hybryd, Premium, Dynamic, Prestige, Tech, Led, VIP, ewentualnie też kolor.
Bardzo by to ułatwiło zrozumienie niektórych wątków.
Co sądzicie o tym ?


Offline Marcin_RAMZES

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • blog o mojej C-HR
Odp: NOWA
« Odpowiedź #22 dnia: 30-01-2018, 20:34:14 »
Co sądzicie o tym ?
Mówisz - masz.

Offline Stopiw Garage

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: NOWA
« Odpowiedź #23 dnia: 31-01-2018, 18:48:20 »
no autko cieszy rodzinę od 2 tygodni ,hmmm więc spalanie na razie w koło komina ok 5,8 natomiat przelot autostrada 140 tempomat to juz 7,3 ,po za tym no cóz nowe pachnie fabryką
CHR 1,8 Hybrid ,dynamic,tech,led,vip,jedyny słuszny Bluuuuu

mattman

  • Gość
Odp: NOWA
« Odpowiedź #24 dnia: 01-02-2018, 09:31:59 »
Piszcie w profilu, jaką wersję silnikową posiadacie, ułatwi to dyskusję na wiele tematów.

Offline salat63

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: NOWA
« Odpowiedź #25 dnia: 07-02-2018, 12:27:38 »
Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie.Mój nowy nabytek jest tak :good: kosmiczny że nie wiem kiedy to wszystko ogarnę   :o :o.
Jak na razie jestem zadowolony i niech tak pozostanie <taniec> jeszcze raz  :beer:pozdro

Offline Marek08

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Samochód:: C-HR 1,8 Hybrid
Odp: NOWA
« Odpowiedź #26 dnia: 16-02-2018, 08:42:38 »
Także witam wszystkich posiadaczy Toyoty CHR. Walentynki to dzień w którym odebrałem swoją Toyote CHR Hybrid  <taniec>, prezent który sobie sprawiłem od tej pory będzie mi się kojarzył właśnie z tym dniem. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :-)

Online zbych

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: NOWA
« Odpowiedź #27 dnia: 05-04-2018, 11:40:16 »
Witam posiadaczy Toyoty C -HR.Jutro przesiadam się z Aurisa do nowej Toyoty CHR premium, może jakieś podpowiedzi na co zwrócić uwagę przy odbiorze.Dzięki za sugestie, Pozdrawiam.

Offline Szpyrol

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: NOWA
« Odpowiedź #28 dnia: 05-04-2018, 15:03:11 »
Witam posiadaczy Toyoty C -HR.Jutro przesiadam się z Aurisa do nowej Toyoty CHR premium, może jakieś podpowiedzi na co zwrócić uwagę przy odbiorze.Dzięki za sugestie, Pozdrawiam.
Nie napalaj się, że chcesz od razu jechać. Trzeba dobrze sprawdzić auto, przecież z Turcji mogło się dużo stać. Znam historię z mojego miasta, że pewien salon stracił prawa bo sprzedał auto, które spadło z lawety ( jako nówkę). I wszystko by im uszło na sucho, gdyby nie stłuczka klienta i informacja, że auto już było bite hehe. Także spokojnie ;) Ja odbieram swoją (2018 selection metal steam z czarnym dachem) za tydzień, a Ty ile czekałeś?
Wpłaciłem zaliczkę i jeszcze się do mnie nie odzywali nic nawet w sprawie leasingu, nie wiem czy powinienem się upomnieć :z

Offline Gracol

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: NOWA
« Odpowiedź #29 dnia: 05-04-2018, 15:46:56 »
Ja m.in. sprawdziłem z pracownikiem serwisu cały samochód miernikiem lakieru - no ale ja trochę za dużo czasu spędziłem u znajomego na lakierni i chyba za dużo widziałem ;) (a miernik powinni mieć nawet swój na miejscu)...  A tak, to co tam zamówiłeś czyli kolor ;), wyposażenie, dywaniki, kompresory no wszystko, czy sprawne itp. - nie ma co się spieszyć - w końcu płacisz :-)


 

Beesafe.pl