Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Wymieniona szyba ..z bonusem (fabryczna miala defekt załamywania obrazu)  (Przeczytany 1505 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madlew

• Toyot Pełzający
  • **
witam, zdecydowalem sie na gwarancyjna wymiane przedniej szyby, nowa ma dziwny pasek:

czy ktos wie do czego on sluzy? Slyszalem, ze moze to byc czujnik wilgotnosci wplywajacy na dzialanie ukladow bezpieczenstwa, ale nie jest to informacja potwierdzona

Offline laki

• Toyot Pełzający
  • **
  • C-HR 1.8 Hybrid, Dynamic, Metal Stream
Jak wyglądało to zniekształcenie obrazu i na jakim obszarze szyby?

Offline madlew

• Toyot Pełzający
  • **
to byl taki pas 1-2cm wysoki na calej szerokosci szyby, na wysokosci oczu kierowcy - ogolnie niewidoczny, ale podczas jazdy jak widzialo sie nr rejestracyjne aut z naprzeciwka czy pasy jezdni, to w zaleznosci od odleglosci bylo widac jak obraz troche faluje/zniekształca się. Na postoju efekt ten mozna bylo zauwazyc ruszajac glowa góra/dół, patrzac na jakies napisy albo proste linie.

Offline laki

• Toyot Pełzający
  • **
Ja obserwuję u siebie podobny efekt, ale przy prawym słupku.
Na całej wysokości szyby w obszarze ok 2 cm od słupka w czasie jazdy obraz jest rozmyty .

Offline sanchez

• Toyot Pełzający
  • **
  • C-HR 1.8 hybrid C-HIC + pp
witam, zdecydowalem sie na gwarancyjna wymiane przedniej szyby, nowa ma dziwny pasek:

czy ktos wie do czego on sluzy? Slyszalem, ze moze to byc czujnik wilgotnosci wplywajacy na dzialanie ukladow bezpieczenstwa, ale nie jest to informacja potwierdzona
Dostałeś szybę z anteną DAB

Offline madlew

• Toyot Pełzający
  • **
laki, jesli chodzi o slupek przy prawej (i lewej) stronie to tez tak mialem, ale to jest chyba normalne i nie przeszkadzalo

Offline soulshakin

• Toyot Leżący
  • *
Mi też taka dali, i sam się zastanawiałem co to jest.

Offline buniumasta

• Prawie Toyot
U mnie szyba też do wymiany...

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Offline madlew

• Toyot Pełzający
  • **
ostatnio cos mi zaczelo gdzies trzeszczec (chyba okolice prawego glosnika przy szybkie) - ciekawe czy ma to jakis zwiazek z wymiana szyby.. :/

Offline laki

• Toyot Pełzający
  • **
Jaki nr części posiada szyba z wbudowaną anteną do cyfrowego radia DAB+?
Po dzisiejszym incydencie z kamieniem mam również do wymiany, a chciałbym przyszłościowo mieć z anteną do cyfrowego radia DAB+

Toyota Klub