Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Odpowietrznik przedniego reflektora (Verso sprzed liftingu)  (Przeczytany 652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shrek

• Toyot Pełzający
  • **
Jako że zmagam się z problemem zaparowanego reflektora, w internetach wyczytałem, że jednym z problemów może być odpowietrznik reflektora. O ile w Corolli Verso jak wół widoczny jest gumowy wężyk (właśnie ten odpowietrznik), o tyle w Verso już nie, albo jestem ślepy...  :cool:
Czy ktoś z Was orientue się, co w poniższym reflektorze jest odpowietrznikiem? Gorąca prośba o zaznaczenie...

Spalanie - Motostat.pl

Offline Hansen

• Początkujący
Odp: Odpowietrznik przedniego reflektora (Verso sprzed liftingu)
« Odpowiedź #1 dnia: 02-12-2017, 13:18:45 »
Mam taki sam problem z zaparowanym reflektorem, na przeglądzie diagnosta radził żeby wywiercić na górze otwór w celu odprowadzenia wilgoci. Powiem szczerze że mam obawy czy tym zabiegiem bardziej nie zaszkodzę. Na tą chwile poczekam do wiosny, może coś wymyśle do tej pory.

Offline AGILESS

• Toyot Spamer
  • Living on my own
« Odpowiedź #2 dnia: 02-12-2017, 16:51:02 »
Panowie, weźcie kawałek pończochy i włóżcie do środka kulki zbierające wilgoć lub podobny wyglądem żwirek dla kota. Taki pakuneczek trzeba włożyć do reflektora i zamontować żeby za daleko nie wpadł. Dla niektórych może pomysł śmieszny, ale sprawdza się idealnie.

Toyota Klub

« Odpowiedź #2 dnia: 02-12-2017, 16:51:02 »