Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Ogrzewanie elektryczne silnika 1.8 vvti ze Skandynawii  (Przeczytany 187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cheatr

• Początkujący
Witam,
kupiłem i zamieniłem silnik sprowadzony ze Skandynawii (1ZZ-FE 1.8 vvti do Toyoty Corolli Verso) i okazało się że ma zainstalowany gadżet - grzałka elektryczna. Niestety nie dowiedziałem się więcej od mechanika jak to podłączyć, jak to działa (230V podobno), gdzie to jest zamocowane.
Czy ktoś ma doświadczenie z takim systemem? Gdzie tego szukać na silniku i czy warto się w to bawić? (Bo możliwość grzania silnika w zimie przed rozruchem jest kusząca)

Offline herkules

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Ogrzewanie elektryczne silnika 1.8 vvti ze Skandynawii
« Odpowiedź #1 dnia: 08-12-2017, 13:35:06 »
Witam,
kupiłem i zamieniłem silnik sprowadzony ze Skandynawii (1ZZ-FE 1.8 vvti do Toyoty Corolli Verso) i okazało się że ma zainstalowany gadżet - grzałka elektryczna. Niestety nie dowiedziałem się więcej od mechanika jak to podłączyć, jak to działa (230V podobno), gdzie to jest zamocowane.
Czy ktoś ma doświadczenie z takim systemem? Gdzie tego szukać na silniku i czy warto się w to bawić? (Bo możliwość grzania silnika w zimie przed rozruchem jest kusząca)

W dziale Auris próbowałem wątek rozwinąć ...
Tutaj znajdziesz ...    http://forum.toyotaklub.org.pl/index.php/topic,42120.0.html

Toyota Klub

Odp: Ogrzewanie elektryczne silnika 1.8 vvti ze Skandynawii
« Odpowiedź #1 dnia: 08-12-2017, 13:35:06 »