Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Parowanie tylnich kloszy świateł  (Przeczytany 3800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dibo75

• Toyot Leżący
  • *
Odp: Parowanie tylnich kloszy świateł
« Odpowiedź #30 dnia: 30-01-2018, 12:56:49 »
Serwis ma to w d..e,zgłaszałem i nic,a w przednich już zaczynają mi się robić pleśniawki

Offline Ma-corolla

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #31 dnia: 09-02-2018, 17:50:08 »
Kochani z calym szacunkiem dla kazdej odpowiedzi ale nie po to wyplulem z konta prawie 100tysiecy zebym teraz dziurawil gwozdziem reflektory albo rozbieral i wrzucal woreczki od butow,zalozylem ten watek nie po to zeby sie wam uzalac tylko informacyjnie dla przyszlych kupujacych zeby sobie przemysleli czy warto

czy warto warto Mam tez Volvo V40 i tam mam wodę wyciek
wiem ze Aygo tez zacieka moje w bagażniku mam zawsze mokro po myciu lub po deszczu kapie ... Chr nie ma problemów takich ...

Reflektory to Jakości tureckiej.Standardy tureckie spełniają   A nie KOITO jak wszystkie Japonskie Toyoty .... FARBA to turecka firma ..... proszę do nich pisac!

Offline mariuszs

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: 09-02-2018, 19:56:07 »
FARBA to turecka firma ..... proszę do nich pisac!
Mylisz się, kupiłeś od Toyoty, to sobie Toyota może pisać do firmy FARBA a nie Ty.

Offline YogiBabo

• Toyot Chodzacy
  • E18_Prestige_MultidriveS
« Odpowiedź #33 dnia: 09-02-2018, 19:56:18 »
Reflektory to Jakości tureckiej.Standardy tureckie spełniają
odczep się od turków. Akumulatory też tureckie - MUTLU, a w e12 12 lat wytrzymał, w tym dwukrotnie jak miał już powyżej 10 lat zostawiłem na noc włączoną lampke w podsufitce i odpalił. Za trzecim razem lampka paliła się 2 dni - wtedy dopiero padł. Wystarczyło odpalić od drugiego samochodu i jazda 150 km autostradą go wyleczyła na kolejny rok. Nigdy nie był doładowywany prostownikiem. Więc nie podważaj tureckiej jakości  :-P

Offline pireus

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #34 dnia: 09-02-2018, 20:03:29 »
. Więc nie podważaj tureckiej jakości 
Dokładnie, ręczne manufaktury już minęły, sknocić mogą w każdym kraju. Teraz wszystko robią maszyny a o jakości decydują księgowi.

Offline bmilosz

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: 15-02-2018, 12:30:06 »
U mnie przednie wymienione. Tylne nie, myśle że to kwestia czasu i jednak tez będą kwalifikować do wymiany.

Offline Patter

• Toyot Leżący
  • *
  • 1.2 D4T AWD, A/T Prestige+LED/Metal Stream
« Odpowiedź #36 dnia: 07-03-2018, 20:55:46 »
W moim C-HR jutro będą wymieniane przednie reflektory LED. Problem wygląda identycznie jak u Kolegi bmilosz'a. Woda podczas mycia samochodu dostaje się najprawdopodobniej z powodu wadliwego uszczelnienia pod klosz i po wyschnięciu pozostawia nieestetyczne zacieki. Podczas oględzin mojego samochodu przez panów serwisantów, sam przyjeżdżałem się dokładnie 3 egzemplarzom C-HR z ledowymi reflektorami. Dwa z nich nie posiadały zacieków od wewnątrz, a jeden tak. Auto z nieszczelnymi lampami pochodziło podobnie jak moje z pierwszego półrocza 2017 roku.
« Ostatnia zmiana: 07-03-2018, 20:57:47 wysłana przez Patter »

Toyota Klub

« Odpowiedź #36 dnia: 07-03-2018, 20:55:46 »