Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Avensis 2.2 przerywa szarpie  (Przeczytany 394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dziesiecipol

• Początkujący
Avensis 2.2 przerywa szarpie
« dnia: 06-01-2018, 18:24:10 »
Toyota Avensis 2.2 d4d 2005r.
Witam.
Na wstępie napiszę, że przypadku szukałem wszędzie, ale nie mogę znaleźć identycznego i bardzo proszę o pomoc.

Podczas jazdy samochodem nagle zaczęło szarpać przy prędkości powyżej 100km/h po przejechaniu jakiś 700 km, zjechałem na stację aby sprawdzić koła, ale wszystko ok. Po przejechaniu następnych kilometrów przez chwilę było dobrze ale problem powrócił za chwilę znowu, szarpie,  drga,  przerywa. Dzisiaj przejechałem 15 kilometrów i problem jest już od momentu ruszania lub nawet postoju.
Po odpaleniu na postoju dodając gazu odczuwam przerywanie, szarpanie pod maską. Samochód stał się mniej dynamiczny.
Nie mam pewności gdyż jest ciemno ale wydaje mi się iż delikatnie się dymiło spod maski, po otwarciu nic nie widać, sucho wszędzie.
Jestem w innym kraju i proszę o pomoc. Gdzie szukać, może ktoś z Was miał taki przypadek. 

Offline iko01

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Avensis 2.2 przerywa szarpie
« Odpowiedź #1 dnia: 09-01-2018, 11:08:15 »
Poczytaj o wadzie silnika 2.2 .... może ci już uszczeleczke wydmuchało bo blok jest do pupy.... Sprawdź olej + ciśnienie sprężania i płyn chłodzący ( na obecność spalin , oleju). Daj znać jak to tam wygląda.

Toyota Klub

Odp: Avensis 2.2 przerywa szarpie
« Odpowiedź #1 dnia: 09-01-2018, 11:08:15 »