Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Logo CHR wyświetlane z lusterek  (Przeczytany 802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sabina

• Prawie Toyot
  • To-ya
Logo CHR wyświetlane z lusterek
« dnia: 11-01-2018, 20:13:24 »
Witam! Moja TOJA jets u mnie od 8 marca 2017 (prezent na dzien kobiet od męża  :-) Jestem zadowolona jak do tej pory Od jakiegos czasu jednak zauważyłam ze logo CHR jakie wyświetlało sie na podłożu z lusterek zaczeło byc coraz mniej czytelne// Az w końcu zupełnie nie ma liter tylko same rozproszone swiatło.. Miał ktoś podobny problem? W ASO (Olsztyn) mi powiedzieli ze jestem pierwsza w Polsce z takim zdarzeniem .. Zamówili soczewki do wymiany Ale nie znali przyczyny problemu
To-Ya

Offline tomery

• Toyot Chodzacy
Odp: Logo CHR wyświetlane z lusterek
« Odpowiedź #1 dnia: 11-01-2018, 20:18:29 »
Witam! Moja TOJA jets u mnie od 8 marca 2017 (prezent na dzien kobiet od męża  :-) Jestem zadowolona jak do tej pory Od jakiegos czasu jednak zauważyłam ze logo CHR jakie wyświetlało sie na podłożu z lusterek zaczeło byc coraz mniej czytelne// Az w końcu zupełnie nie ma liter tylko same rozproszone swiatło.. Miał ktoś podobny problem? W ASO (Olsztyn) mi powiedzieli ze jestem pierwsza w Polsce z takim zdarzeniem .. Zamówili soczewki do wymiany Ale nie znali przyczyny problemu

sabina z olsztyna poczytaj se ten wątek:

http://forum.toyotaklub.org.pl/index.php/topic,40504.435.html#msg593583

Offline Rescars

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 11-01-2018, 20:33:16 »
Polecam poszukac najpierw bo juz z 5 razy bylo pisane o tym ja zmienialem projektor w czerwcu juz

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Offline Sabina

• Prawie Toyot
  • To-ya
« Odpowiedź #3 dnia: 11-01-2018, 23:17:59 »
Szukałam.. ale widać cierpliwości zabrakło.. Ale dzięki.. Nie ma to jak jestes nowy na forum.. ledwo cos skrobniesz osmielisz sie zapytac i od razu Cie zrugaja.. Echh.. :cry:
To-Ya

Offline Rescars

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 12-01-2018, 09:53:26 »
Szukałam.. ale widać cierpliwości zabrakło.. Ale dzięki.. Nie ma to jak jestes nowy na forum.. ledwo cos skrobniesz osmielisz sie zapytac i od razu Cie zrugaja.. Echh.. :cry:
Spokojnie nie ma co aie obrazac odrazu... to byla delikatna sugestia

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Offline sanchez

• Toyot Pełzający
  • **
  • C-HR 1.8 hybrid C-HIC + pp
« Odpowiedź #5 dnia: 12-01-2018, 13:53:30 »
U mnie tak było po deszczu, ale wystarczyło przetrzeć i z powrotem było czytelne, z drugiej strony nie wiem czy bym nie wolał zamiast loga właśnie zwykły snop światła ;)

Toyota Klub

« Odpowiedź #5 dnia: 12-01-2018, 13:53:30 »