Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Fotele Yaris II wersja Prestige  (Przeczytany 476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matus

• Toyot Pełzający
  • **
Fotele Yaris II wersja Prestige
« dnia: 13-01-2018, 20:22:33 »
Panowie szybkie pytanie czy ktoś kto posiada fotele z wersji prestige tzn fotel z regulacją wysokości siedzenia może zrobić mi fotki mocowania oraz kostek od poduszek pod spodem ? Mam opcję zakupu całego środka wraz z boczkami i klamkami chromowanymi gałką biegów od wersji prestige za 300zł okazja życia. Stan igła kumpel ma Yarisa po wypadku i graty mi chce upchnąć a nie ukrywajmy że moje siedzenie niby 100 tyś przebiegu a wygląda jak 500 tyś... Wydaje mi się że powinno wszystko pasować bo chyba nic nie zmieniali w mocowaniach i kostkach ? Oczywiście Yaris II
Toyota Yaris 1.33 VVT-I 2007
Toyota Auris 1.8 Hybrid 2016 Prestige+Executive+Safety
Seat Ibiza 6J 1.4 MPI 2012

Offline yarisdwr

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Fotele Yaris II wersja Prestige
« Odpowiedź #1 dnia: 14-01-2018, 17:38:25 »
za tą cenę brałbym w ciemno :-P :-P :-P :cool:

Offline Dombrek

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 15-01-2018, 12:16:58 »
A airbagi są nadal w tych fotelach? Bo skoro po wypadku, to mogły odpalić.
Napinacze są chyba w słupku B, więc nie powinno być z tym problemu.

Offline Matus

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 15-01-2018, 17:25:36 »
Byłem dzisiaj oglądać. Szału nie ma obydwa fotele do prania chemicznego bo są od krwi a i tak czuć na fotelu kierowcy że lada moment będzie bok wysiedziany tak jak u mnie. Biorę klamki chromowane do środka drążek zmiany biegów chromowany. I kolega chce dać mi stelaż siedzenia od tej bogatej wersji żebym swoje przełożył. Kwestia tego czy :
- klamki wewnętrzne uda się wymienić bez zdjęcia boczków
- i czy ktoś rozbierał już fotel? W planie miałem rozebrać podmienić stelaż i podkleić ten bok wysiedziany nowa pianka.

Wysłane z iPhone 7  za pomocą Tapatalk

Offline dawcior-al

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 25-01-2018, 23:19:04 »
Byłem dzisiaj oglądać. Szału nie ma obydwa fotele do prania chemicznego bo są od krwi a i tak czuć na fotelu kierowcy że lada moment będzie bok wysiedziany tak jak u mnie. Biorę klamki chromowane do środka drążek zmiany biegów chromowany. I kolega chce dać mi stelaż siedzenia od tej bogatej wersji żebym swoje przełożył. Kwestia tego czy :
- klamki wewnętrzne uda się wymienić bez zdjęcia boczków
- i czy ktoś rozbierał już fotel? W planie miałem rozebrać podmienić stelaż i podkleić ten bok wysiedziany nowa pianka.

Wysłane z iPhone 7  za pomocą Tapatalk

Pewności nie mam(nie próbowałem), ale klamki raczej można wyjąć bez zdejmowania tapicerki, tylko co z linkami, jak to założyć ?
Zdjęcie boczku to 2 minuty roboty, chyba cztery śrubki, reszta spinki i zatrzaski :)

Offline Matus

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 26-01-2018, 08:51:56 »
Klamki wymienione :) 20 minut i wszystkie zostały wymienione bez problemu. Faktycznie trzeba zdjąć boczek bo linkami nie idzie ruszyć mimo że się klamkę wyciągnie.

Toyota Klub

« Odpowiedź #5 dnia: 26-01-2018, 08:51:56 »