Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Verso 2010, 1.8 benzyna - rozbite lusterko lewy przód  (Przeczytany 467 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zoomclub

• Toyot Leżący
  • *
Witam,

mam następujący problem (zaznaczam, że jestem laikiem). Podczas ostatniej śnieżycy uszkodziłem sobie lewe lusterko, a konkretniej zahaczyłem o coś i przy nagłym i mocnym złożeniu rozbiła się szybka i wypadł środek (trzyma się tylko na 2 kabelkach, chyba to są od podgrzewania), lusterka (jego środka) nie dalo sie juz wsadzić spowrotem. Lusterko jako całość (zawias czy jak to nazwać) rozkłada i składa się normalnie, podświetlenie też świeci.

I teraz moje pytanie, myślicie że wystarczy kupić sam wkład? Jeżeli tak to gdzie mogę  coś takiego dostać i jaki jest przedział cenowy. Dzwoniłem po lokalnych sklepach i mi mówią że cieżko z tematem. Na allegro widzę prawie same części do wersji 2013+ lub starszych (corolla verso) a nic w przedziale 2009-2012. Gdzie szukać czegoś takiego, jakie koszty?

Czy mogło się tam coś poważniej zepsuć czy raczej nie powinienem się za bardzo bać :) ?

Czy dam radę wymienić to sam?

Mam nadzieję, że nie będzie się to wiązało z zakupem całego lusterka.

Proszę o pomoc

PS. W razie czego dostarczę zdjęcia

Offline zoomclub

• Toyot Leżący
  • *
Odp: Verso 2010, 1.8 benzyna - rozbite lusterko lewy przód
« Odpowiedź #1 dnia: 17-01-2018, 15:16:11 »
W razie czego tu są zdjęcia:

https://imgur.com/a/bSrHM

Offline zoomclub

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 18-01-2018, 12:38:07 »
Ogólnie dzwoniłem do serwisu i za 216 zł kupię wkład do lusterka, ale on nie zawiera takiego elementu który jest potrzebny czyli takiego talerzyka plastikowego ktory sie przykreca srube. Moglby ktos pomoc w temacie? Troche mi szkoda pieneidzy na zakup calego lusterka za 1000 zl .

Prosze o pomoc.

Offline kolas

• Toyot Leżący
  • *

Toyota Klub

« Odpowiedź #3 dnia: 18-01-2018, 20:43:20 »