Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Wszystkie kontrolki gasną przy rozruchu i reset komputera średniego spalania  (Przeczytany 3529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maly v8

• Toyot Leżący
  • *
Naładowałeś w końcu ten akumulator ?  Jak dzieci  :grin:

Offline ryspol

• Toyot Leżący
  • *
Jestem po przeglądzie i sprawdzeniu akumulatora. Stwierdzili, że jest naładowany w 50% i trzeba naładować do "pełna" i dopiero wtedy można cokolwiek sprawdzić. Akumulator ładowany prostownikiem tydzień temu, do serwisu jechałem przez 2 godz i tylko naładowany w 50% - dziwne. Ale nie ma co się martwić. Wszystko jest na gwarancji. Jeszcze będę to kontrolował. Naładuję go prostownikiem starego typu nie nowym elektronicznym i wtedy zobaczę. Jak coś to najwyżej kolejna wizyta w serwisie...

Offline dibo75

• Toyot Pełzający
  • **
Męczę się z tym tematem od roku,ASO twierdzi że aku sprawny,faktycznie pali od strzała tylko te resety mocno mnie wkurzają,jak u Was sprawa wygląda po czasie,wymienili w serwisie?

Offline Vega

• Toyot Leżący
  • *
Pierwsz objaw uszkodzonego aku.to resetowanie średniego spalania,tak było u mnie,wymienili aku.w ramach gwarancji,od roku spokój

Offline maciek71

• Toyot Leżący
  • *
  • C-HR 1,2T Dynamic + VIP biała perła
Czy ktoś się uporał w serwisie z problemem gasnących kontrolek i resetowania średniego spalania podczas odpalania ? Pytam, ponieważ mam ten sam problem.

Offline AGILESS

• Toyot Spamer
  • Living on my own
Czy ktoś się uporał w serwisie z problemem gasnących kontrolek i resetowania średniego spalania podczas odpalania ? Pytam, ponieważ mam ten sam problem.
Czytałeś ostatni post zanim napisałeś swój?

Offline Vega

• Toyot Leżący
  • *
Miałem to samo,wymiana akumulatora pomogła ale też twierdzili że aku jest sprawny,widocznie nie był.

Offline maciek71

• Toyot Leżący
  • *
  • C-HR 1,2T Dynamic + VIP biała perła
Czytałeś ostatni post zanim napisałeś swój?

Sorry, ale zabrakło jednego słowa w pytaniu, a więc jeszcze raz zadaję :

Czy ktoś JESZCZE się uporał w serwisie z problemem gasnących kontrolek i resetowania średniego spalania podczas odpalania ? Pytam, ponieważ mam ten sam problem.

Offline dibo75

• Toyot Pełzający
  • **
Wymiana akumulatora to jedyne rozwiązanie,w 2016 poszła wadliwa partia,bardzo ciężko przekonać serwis do wymiany,ja słyszałem że nie mogą przeginać z naprawami gwarancyjnym bo się Warszawa czepia,parodia,u mnie napraw gwarancyjnych już było na ponad 10tys.,za 3miesiace kończy mi się gwarancja i słychać dwumas przy wysprzeglaniu przy przebiegu 15000km!!!!(mało jeżdżę bo mam auto służbowe),trzeci bieg lubi nie wejść płynnie na miejsce,no masakra tak zawiedziony autem to jeszcze w życiu nie byłem,c-hr to najbardziej awaryjne auto z wszystkich Toyot(dotarłem do ich raportów),ostatnio na moim kanale YT odezwała się kobieta u której padła pompa wodna i głowica,4miesiace wymieniali,prawdopodobnie nie kupię już nigdy japońskiego auta i wrócę do niemieckiej motoryzacji

Toyota Klub