Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Jakie żarówki do świateł mijania Camry hybrid 2007 rok  (Przeczytany 1840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr.

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Jakie żarówki do świateł mijania Camry hybrid 2007 rok
« Odpowiedź #15 dnia: 26-02-2018, 08:29:06 »
Ja też bym chciał lepsze światła w mojej camry ale boję się tylko dwóch rzeczy - kontroli drogowej poza granicami PL (często zdarza mi się wyjeżdżać) i tego o czym pisał ktoś wcześniej, że przy ewentualnej stłuczce ktoś mógłby zrzucić na Ciebie winę z powodu nieodpowiedniego oświetlenia?!?

Żeby nie było, że do czegoś namawiam ale na światłach mijania nie jeździmy cały czas głównie wykorzystywane są światła dzienne. Bynajmniej ja jeżdżę więcej w dzień niż wieczorem (ryzyko naruszenia prawa się zmniejsza). Wyjeżdżając za granicę można zmienić na żarówki oryginalne. Zajmuje to chwilkę. Ja oryginalne żarówki wożę w samochodzie.

Offline Piotr.

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: 26-02-2018, 08:37:49 »
Znajomy kiedyś po stłuczce naprawiał Camry w serwisie. Był wymieniany jeden reflektor. Ma zamontowane lampy, które świecą jak moje na powyższych zdjęciach. Chodzi mi o te małe schodki, które się uwidaczniają na ścianie i się powiększają w miarę zwiększania odległości. Nie są to światła asymetryczne ale podobno to już wystarczy aby nie było problemów z przeglądem. Bynajmniej taką informację dostał z serwisu.

Offline ptpaw

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 26-02-2018, 09:36:55 »
Dokładnie tak jak piszesz, ostatnio oddawalem lampy do regeneracji i poprosiłem aby sprawdzili mi kąt świecenia, dostałem informacje, że tak świecące lampy przechodzą przeglądy. Po zamontowaniu lamp do auta pojechałem je wydrukować i nic nie mówili.
« Ostatnia zmiana: 26-02-2018, 09:38:58 wysłana przez ptpaw »

Offline Piotr.

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: 26-02-2018, 15:47:20 »
Dziś robiłem okresowe badania techniczne i oczywiście miałem sprawdzane światła. Załączone zdjęcie przedstawia jak to wygląda na żarówkach led. Może ktoś powie czy tak wyglądają światła w ogólnodostępnych reflektorach na aukcjach internetowych i nie są to światła asymetryczne? Jeżeli tak to po co w ogóle je przerabiać?

Offline iko01

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: 28-02-2018, 10:02:32 »
6

Toyota Klub

« Odpowiedź #19 dnia: 28-02-2018, 10:02:32 »