Autor Wątek: www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb  (Przeczytany 4255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline przemkuu

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Mężczyzna
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« dnia: 07-05-2005, 13:14:33 »
filmik  :lol:
Miłego dnia i miłych wrażen z jazdy!

alan03

  • Gość
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #1 dnia: 07-05-2005, 20:25:07 »
ale o co chodzi?
linka nie działa... czy go dać do programu ściągającego pliki czy cuś?

Bartosz81

  • Gość
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #2 dnia: 07-05-2005, 20:37:20 »
Kolego Alan link działa, za dj_pit daj " / " i enter :-)

alan03

  • Gość
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #3 dnia: 07-05-2005, 20:48:21 »
ok ściągnąłem to sobie :) za bardzo mi sięnie chciało kombinować z linkiem bo jestem po piwku... (info dla modów: piwko wypiłem wczoraj hihi).
Więc filmik ok, ale coś słabiutko... :P
przemkuu, to Twoja stronka i Twój Yaris?

Offline przemkuu

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Mężczyzna
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #4 dnia: 07-05-2005, 21:17:11 »
link powinien działac nie moja stronka ale sie dowiem co i jak?
film jest slabiutki i krutki (jeden z pierwszych)
mam jeszcze 2 filmiki z predkoscia 175km yarkiem na waskiej drodze i wyprzedzanie 7 aut heh

ale tamte filmiki sa za duze (20mb) i moze jakos je kiedy umieszcze a tak szczerze to niewiem jak moze mi kumpel pomoze jak co to dam wam znac

miłychwrazen z jazdy.....
Miłego dnia i miłych wrażen z jazdy!

Offline Mekintosh

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #5 dnia: 07-05-2005, 22:10:15 »
Fimik fajny, tylko moją uwagęskupiły kołpaki od nowego Yarisa założone u Ciebie w starszej wersji. Pozwól, że zapytam skąd je masz? Chyba nie kupiłeś kradzionych? :chmmm
Pytam bo bardzo często widzęna drogach starsze Yarisy, Corollki czy Cariny na tych kołpakach i zastanawiam sięskąd ludzie je mają? Chyba nie z ASO za 120zł/szt. Kradzież tych kołpaków to prawdziwa plaga. Zresztą mi też ukradli niedługo po kupnie samochodu. :fight
Od bananow sie nie tyje

mikson

  • Gość

Offline przemkuu

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Mężczyzna
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #7 dnia: 08-05-2005, 10:07:45 »
kupilem yarka uzywanego wiec niewiem z kad sa kołpaki ale fajne sa heh
Miłego dnia i miłych wrażen z jazdy!

adi

  • Gość
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #8 dnia: 08-05-2005, 10:28:02 »
Cytat: Mekintosh
Fimik fajny, tylko moją uwagęskupiły kołpaki od nowego Yarisa założone u Ciebie w starszej wersji. Pozwól, że zapytam skąd je masz? Chyba nie kupiłeś kradzionych? :chmmm
Pytam bo bardzo często widzęna drogach starsze Yarisy, Corollki czy Cariny na tych kołpakach i zastanawiam sięskąd ludzie je mają? Chyba nie z ASO za 120zł/szt. Kradzież tych kołpaków to prawdziwa plaga. Zresztą mi też ukradli niedługo po kupnie samochodu. :fight


wejdz sobie na allegro i takie masz 4 za cene okolo 100 zl :roll:  nie wiem jakie jest ich pochodzenei ale wlasnie ich nie kupie bo przez noc pod blokiem by mi je pewnie zdjeli :csad

najsmieszniejsze jest to ze szukam na allegro innych kolpakow do yarka i ciezko z tym....a niedawno jakims cuedem na szosie jednego stracilem :cwalbrush

gorek86

  • Gość
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #9 dnia: 08-05-2005, 11:18:44 »
Mi tez skurczybyki z pod bloku ukradły i to w 10minut!przywiozłem auto i mialem zawieźć do garażu!schodze na dół kołpałków nie ma! nie wiedziałem że taki popyt na nie jest!

Offline Mekintosh

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #10 dnia: 08-05-2005, 12:49:50 »
Ostatnio widziałem nowy sposób zabezpieczania kołpaków przed kradzieżą - wyryty nr rejestracyny na każdym  :-DD
Od bananow sie nie tyje

simcom

  • Gość
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #11 dnia: 08-05-2005, 15:37:46 »
Witam,

Kiedy w swoim czasie pracowałem w Toyocie, zauwazyłem kilka ciekawych patentów antykradzieżowych...

Prawdą jest ze te kołpaki sa bardzo ładne, drogie i chodliwe, ale czasami trzeba je troche popsuć...

Jedni zakładali "zipy" na kołpak i sciagali z felgą... wyglądało to nieco babmersko ale chwilowo spowalniało złodzieja.

Inni lutownicami topili na nich w jakims widocznym miejscu i starannie nr rejestracyjny swojego samochodu. Jeden był w tak ładny i równy sposób wytopiony ze mozna by było przypuszczac ze było to wręcz seryjne...Stad własnie uwazam ze ten drugi sposób jest całkiem przyjemny dla oka (czasami oczywiscie) i skuteczny.

Pozdrawiam

Offline Mekintosh

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #12 dnia: 08-05-2005, 17:05:20 »
Osobiście uważam, że zabezpieczanie kołpaków w jakikolwiek sposób, a szczególnie poprzez oznaczenie może przynieść jeszcze gorsze skutki dla naszego samochodu niż sama strata dekli.
Może sięprzecież zdarzyć a nawet jest to bardzo prawdopodobne, że jak taki sk... który napalił sięna nasze kołpaki , zaczniął je zdejmować zobaczy np. że są w jakiś sposób oznaczone może wyładować swoją złość (że jego ciężka praca poszła na marne) np. robiąc nam szlaczek na lakierze.
Od bananow sie nie tyje

gorek86

  • Gość
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #13 dnia: 08-05-2005, 19:11:34 »
Zgadzam sięz Mekintosh'em. W Polsce są takie skur... że jak nie ukradnie to "chociaż" Ci autko porysuje żeby Ci sięw życiu nie nudziło.

Hicks

  • Gość
www.republika.pl/dj_pit yaris handbrake 2.5mb
« Odpowiedź #14 dnia: 12-05-2005, 10:46:31 »
Ten patent z "wypalaniem" numerów jest całkiem powszechny i skuteczny.
Słyszałem o przypadku gdy ktoś zdjął kołpaki w akcie kradzieży, a następnie je równiutko ułożył przy aucie - chyba po zorientowaniu sięco na nich jest.
Co nie zmienia faktu, że m.in. z powodu częstości kradzieży tego typu stawiam auto na strzyżonym parkingu.


 

Beesafe.pl