Autor Wątek: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II  (Przeczytany 32708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stivo

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2893
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #45 dnia: 17-04-2018, 11:18:09 »
Dokładnie, po lewej jest od świateł i jasność kontrolnek i przycisków jest przez niego regulowana

Offline Bacek

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #46 dnia: 17-04-2018, 11:44:51 »
Są dwa czujniki
W lewym rogu przy szybie nad zegarami jest od świateł a prawym nad schowkiem od klimy
A potem mówią że Toyoty drogie. No ale jak dwoma czujnikami robią to co mogli by zrobić jednym .... ;)

Offline Stivo

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2893
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #47 dnia: 17-04-2018, 18:46:53 »
Tylko jak Ci padnie to musisz wymieniać jeden droższy aniżeli dwa tańsze pojedyncze. Toyoty porównując do innych producentów są tańsze.

Offline Tikal

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #48 dnia: 18-04-2018, 20:39:37 »
W radiu są opcje na + i - w sumie jeszcze nie wie co ustawiv sby sie wcześniej zalaczaly

Ustawienie na + zalacza wczesniej światła - ustaliłem na +2 i jest teraz super

Offline supermajku

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #49 dnia: 19-09-2018, 18:17:24 »
Dopytam skąd dokąd trzeba dorobić trzy przewody? Jak wyjąć zaślepkę od czujnika? Czy czujnik wkłada się od góry? Czy do czujnika jest wiązka? Czy do manetki jest wiązka? Właśnie zasiadłem aby zaczerpnąć władzy na ten temat i bingo! Przesiadłem się z 2fl prestiż 15r na comfort+ Style 16r. I bardzo ale to bardzo brakuje mi tego automatu. W mieście jak jest jasno to zapomnę włączyć, i przy wjazdach do tunelu również należy włączać. Zawsze ale to zawsze zapominam o wyłączeniu przy wysiadaniu.

Offline kaziukaz

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #50 dnia: 20-09-2018, 10:02:35 »
Czujnik wkładasz od góry
Wiązki do niego u mnie nie było musiałem robić około metra przewodu trzy żyły , wpinasz się według schematu na pierwszej stronie do gniazda od czujnika klimatyzacji (są trzy piny wolne na ten czujnik ) lokalizacja: nad schowkiem pasażera.
Kierownice i poduszkę musisz ściągnąć potem wyjmujesz starego pająka i wkładasz z opcją auto dopinasz wycieraczki i masz zrobione.
W kolumnie kierowniczej wszystkie przewody u mnie pasowały i nic nie musiałem dorabiać.
Aha zaślepkę wypchniesz palcem od spodu
A deskę raczej trzeba podnieść żeby był jakiś dostęp
Chyba że masz rączki jak ginekolog ;)
Powodzenia
Auris 2 po FL 1.33 vvvti (Active)

Offline marcin8007

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #51 dnia: 29-09-2018, 15:24:37 »
Witam.
Czy ktoś mógłby napisać czy włącznik ten ma funkcję zarówno włączania jak i wyłączania? Czy tylko włącza światła a nie ma opcji wyłączenie np.  po wyjechaniu z tunelu.

Offline AdrianAdi10

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #52 dnia: 29-09-2018, 15:39:34 »
w ustawieniu AUTO kiedy w dzień wjeżdżasz do tunelu załączają się światła mijania, po wyjechaniu światła mijania przełączają się na DL

Offline marcin8007

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #53 dnia: 01-10-2018, 07:49:09 »
Zapytałem, bo w piątek w ASO wstawiłem sobie ten włącznik i w garażu włączyły mi się światła mijania a po wyjechaniu się nie wyłączyły. Dopiero przy kolejnej jeździe zauważyłem, że przełączyło ze świateł mijania na światła dzienne ale po bardzo długim czasie. Zastanawiam się czy jest jakaś regulacja czułości. Tyle, że jak "podkręcę" żeby mijania szybciej się wyłączały to mogą też jednocześnie za szybko się włączać. Zapytam w ASO jak będę w tym tygodniu.

Online przmor

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2646
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #54 dnia: 01-10-2018, 10:08:08 »
Kilka postow wyzej jest opisany temat regulacji czulosci automatu. Na 100% jest tez opisany w instrukcji obslugi samochodu ale ok, pytaj w ASO.

Offline marcin8007

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #55 dnia: 01-10-2018, 12:41:42 »
Kilka postow wyzej jest opisany temat regulacji czulosci automatu. Na 100% jest tez opisany w instrukcji obslugi samochodu ale ok, pytaj w ASO.
Ja włącznik wstawiałem w ASO i nie jest taki sam jak ten opisany wyżej. Nie wymieniali mi manetki (nie mam opcji "auto" tylko cały czas mam manetkę w opcji "wyłączone") i nie pojawiła mi się żadna dodatkowa opcja w radiu. Nie wiem też gdzie niby w instrukcji obsługi samochodu miałbym znaleźć opis włącznika świateł, który został dołożony do samochodu jako dodatkowe akcesorium, którego nie ma w opcji wyposażeniowej. Jeśli mi to powiesz chętnie sam sprawdzę.

Online przmor

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2646
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #56 dnia: 01-10-2018, 14:38:32 »
W takim razie pomyliles tematy bo ten jest o zupelnie czyms innym niz masz zamontowane w aucie.

Offline kaziukaz

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #57 dnia: 20-10-2018, 20:28:48 »
Dokładnie jak mówi kolega powyżej
Masz coś innego wstawione i dlatego nie masz regulacji reakcji w radiu
Pozdrawiam
Auris 2 po FL 1.33 vvvti (Active)

Offline kaziukaz

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #58 dnia: 20-10-2018, 20:31:21 »
Może podłączył ci do czujnika klimy i masz taki efekt nie wiem
Auris 2 po FL 1.33 vvvti (Active)

Offline Youras

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 143
Odp: Funkcja Auto we wlaczniku świateł Auris II
« Odpowiedź #59 dnia: 11-12-2018, 16:21:05 »
A jak wygląda kwestia regulacji czułości, jeśli nie ma radia dotykowego, a jest zwykłe jak w wersji Active ?

« Ostatnia zmiana: 11-12-2018, 16:23:05 wysłana przez Youras »


 

Beesafe.pl