Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: dłuższe zapalanie  (Przeczytany 4425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Talar

• Toyot Leżący
  • *
Odp: dłuższe zapalanie
« Odpowiedź #15 dnia: 01-03-2018, 14:23:24 »
Pewnie ze nie jestem zadowolony ale jak mam wymieniac silnik bo pewnie na tym by sie skonczylo i oczywiscie trzeba by sie mocno z nimi poprzepychac to odpuszczam bo moje zdrowie ważniejsze...

Offline Meett

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 10-03-2018, 20:52:28 »
I co zadowolony jesteś ze ten typ tak ma bo ja nie skoro inni pisza ze ich typ tak niema i odpala zawsze jak toyota a nie jak skuter bo to z tym teraz poruwnuje serwis się nie popisał i tyle dlatego aygo zdobywa wysokie miejsca ze niby nie zawodne a po gwarancji jak już ma się dość serwisu to nikt nie jeździ do ASO brak slow nastepny samochod Honda bynajmniej silniki w japoni robia nie w polsce w walbrzychu toyota strzelila sobie samobuja tylko nieczym to wyjdzie uplynie pare ładnych lat moze tyle co pracowali na swoją niezawodnosc a potem to już tylko koniec swiata -pozdrawiam wszystkich którym zawsze odpala jak na toyote przystało

szukasz dziury w całym, silnik jest bardzo dobry, nie ma ideałów

ps. popracuj nad ortografią i gramatyką

Offline geloaygo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 20-03-2018, 20:18:38 »

szukasz dziury w całym, silnik jest bardzo dobry, nie ma ideałów
Talar chyba ci ktoś placi za te superlatywy to jest forum i każdy ma prawo opisac swoją opinie jak równiż doświadczenia z tym związane czy to będą pozytywy czy negatywy ps popracuj lub poczytaj na wiki co to jest forum a jak chcesz sobie popisac żeby popisac to pisz jak to tttm heheh -pozdrawiam

Offline Meett

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 21-03-2018, 13:17:06 »
Raczej pijesz do mnie a nie do @Talar

Proponuję abyś sam zapoznał się z Wiki to może właśnie ty zrozumiesz co to jest forum i na czym polega. Ja uważam że ten motorek jest bardzo dobry , wszystkie testy i opinie niezależnych ekspertów czy opiniotwórczej prasy motoryzacyjnej tak twierdzi, jeśli w twojej opinii to szmelc to sprzedaj go, nie ma sensu się męczyć, szkoda zdrowia, mojej żony Aygo sprawdza się swietnie, więc nie mam powodów do narzekań

Offline geloaygo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 22-03-2018, 21:03:04 »
szkoda się przepychac nie pisze ze zly gdyby to ze Tttm wesołych swiat

Offline Talar

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 24-03-2018, 09:52:34 »
Nie bijmy piany Panowie. Kazdy ma inne zdanie w tym temacie ale wszysscy sie zgadzamy ze tak byc nie powinno. Problem w tym ze malo mozna z tym zrobic. Jak ktos chce drazyc temat to niech to robi i tyle. Ja po gwarancji i tak sprzedam to auto i kupie nastepne bo u mnie auto max 3 lata.

Offline Meett

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: 13-04-2018, 22:21:33 »
Ostatnio na moje pytanie żona stwierdziła, że Ajguś odpala normalnie

Offline tomek7779

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: 14-04-2018, 08:30:12 »
Witam serdecznie kolegów mam takie pytanie Posiadam Toyota Raf4 2004 r 2.0 D4D Diesel 116 koni stały napęd na 4 koła Czy to normalne że ona spala 13 litrów Diesla Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie odnośnie tematu to robię krótkie trasy mało jeżdżę nie robię długich tras Może to coś pomoże aby dobrze odpowiedzieć Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie

Offline Meett

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 14-04-2018, 08:48:43 »
Jeździłem dość sporo ravką II z D4D i spalała mi na trasach 6,5-7 litra, przy jazdach  wokół tzw. "komina" około 8 litrów ale nie 13. Czy masz moc w aucie? Robiłeś jakąś diagnostykę z próbą dynamiczną? Turbo pompuje? Zaworki SCV nie są przytkane?
« Ostatnia zmiana: 14-04-2018, 08:50:32 wysłana przez Meett »

Offline tomek7779

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 14-04-2018, 09:16:17 »
zadnych błedów na diagnostyce wymieniłem teraz zaworek powietrza do turba  z turbem jak najbardziej wporządku i dlatego sie zastanawiam a jeszcze tak zapytam jaki ma ravka zbiornik paliwa bo nigdy nie wyjeżdzałem do rezerwy

Offline Meett

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: 14-04-2018, 11:21:03 »
Chyba 55 lub 60l, nie pamiętam dokładnie, lepiej gdybyś pisał na ten temat w dziale RAV4 zamiast Aygo  :o
to jest temat o odpalaniu Aygo a nie spalaniu

Proszę http://forum.toyotaklub.org.pl/index.php/board,117.0.html
« Ostatnia zmiana: 14-04-2018, 11:24:19 wysłana przez Meett »

Toyota Klub

« Odpowiedź #25 dnia: 14-04-2018, 11:21:03 »