Autor Wątek: Nowe auto ściąga na prawo  (Przeczytany 12601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czp

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1081
  • Płeć: Mężczyzna
    • moja strona
  • Samochód:: Corolla 1,6
Odp: Nowe auto ściąga na prawo
« Odpowiedź #30 dnia: 10-01-2019, 14:11:20 »
Reklamować nieustannie i dzwonić do TMP niech wskażą jakieś konkretne ASO lub specjalistów którzy to ocenią !!!!!!

Jak ściąga to przecież stwarza zagrożenie w ruchu drogowym - w takim stanie by badań nie przeszło i nie powinno auto być dopuszczone do ruchu.!!!!

Offline Stivo

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2893
Odp: Nowe auto ściąga na prawo
« Odpowiedź #31 dnia: 10-01-2019, 14:13:50 »
Lepiej ze tylko ściąga bo to nie problem, mi w ASO ustawili w chwilę zbieżność i geometriie bez dyskusji. Jakie nie dopuszczone do ruchu co Ty pleciesz. Gorzej jak kupiłeś Forda z silnikiem 2.3 ecoboost bo byłbyś wzywany na wymianę silnika więc mały pikuś nasz problem

Offline pireus

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4472
  • Samochód:: GLA 35AMG
Odp: Nowe auto ściąga na prawo
« Odpowiedź #32 dnia: 10-01-2019, 14:37:28 »
Lepiej ze tylko ściąga
W czym lepiej? To jest niedopuszczalne  :czerwona:
Gorzej jak kupiłeś Forda z silnikiem 2.3 ecoboost bo byłbyś wzywany na wymianę silnika więc mały pikuś nasz problem
Ale porównanie. Ściąga Ci samochód, nie martw się, to mały pikuś , przecież mógł wybuchnąc silnik i byś stracił życie. Czy kolega nie rozumie, ze jak ktoś kupił nowy samochód to chciałby sie nim cieszyć a nie denerwować jego usterkami?

Offline Stivo

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2893
Odp: Nowe auto ściąga na prawo
« Odpowiedź #33 dnia: 10-01-2019, 17:15:28 »
A kolega nie wie co to jest gwarancja? Ja po roku pojechałem i mi zrobili bez laski. Później poprosiłem kierownika aby się przejechał przed i po żeby oszczędzić niepotrzebnej jazdy i jeszcze raz po jeździe poprawił. Przecież biorąc nowe auto nikt nim nie jeździł by sprawdzić wszystko. Czasami takie pierdoły się mogą przytrafić.
« Ostatnia zmiana: 10-01-2019, 17:18:15 wysłana przez Stivo »

Offline pireus

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 4472
  • Samochód:: GLA 35AMG
Odp: Nowe auto ściąga na prawo
« Odpowiedź #34 dnia: 10-01-2019, 18:09:38 »
A kolega nie wie co to jest gwarancja?
Wie, i z postu wynika, że już był w ASO, tylko marnie naprawili. Stąd jego rozgoryczenie.
Czasami takie pierdoły się mogą przytrafić.
Owszem, tylko powinny być szybko i skutecznie naprawione. A każdy kto oglądał np. Turbo Kamerę dotyczącą tego zagadnienia, a było o tym kilka razy i dotyczyło różnych marek, może wykazywać pewną dozę niepokoju.

Offline Stivo

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2893
Odp: Nowe auto ściąga na prawo
« Odpowiedź #35 dnia: 10-01-2019, 19:46:06 »
To prosi się o jazdę z kierownikiem. Puszczenie kierownicy i pokazanie że jednak coś poszło nie tak. Do tego jeśli jeszcze kierownica jest lekko skrzywiona to musowo do poprawy.

Offline hejkumtejkum

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowe auto ściąga na prawo
« Odpowiedź #36 dnia: 11-01-2019, 10:11:27 »
Słuchajcie, tak czytam o prostej/skrzywionej kierownicy i się zastanawiam jak to oceniacie - na oko czy jakimiś przyrządami? Wczoraj spojrzałem na swoją i nie byłem pewien jaka pozycja jest dokładnie "na wprost". Na desce rozdzielczej za kierownicą nie ma jakiś dokładnych punktów odniesienia z obu stron, żeby móc zmierzyć pozycję z dokładnością do kilku stopni. No i mam wadę wzroku która też może powodować przekłamanie oceny "na oko".

Offline Stivo

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2893
Odp: Nowe auto ściąga na prawo
« Odpowiedź #37 dnia: 11-01-2019, 15:09:22 »
skoro nie rzuca Ci się w oczy to się nie doszukuj. U mnie ewidentnie była cały czas przekręcona w lewo podczas jazdy prosto. Po puszczeniu auto samo uciekało i myśle że dłużej aniżeli 5sec się jechać nie dąło bez trzymania kierownicy i myślę że każdy nawet widzący połowicznie na jedno oko bez problemu by to zauważył.

Offline hesus

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Nowe auto ściąga na prawo
« Odpowiedź #38 dnia: 20-01-2019, 10:28:03 »
Udało się po wizycie w ASO - wspaniałe uczucie trzymać kierownicę prosto, auto może minimalnie jedzie w lewo, ale to już naprawdę aptekarskie czepianie się co do milimetra skręconej kierownicy.


 

Beesafe.pl