Autor Wątek: Przesyłanie trasy z telefonu  (Przeczytany 4613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Buziaczek81

  • Gość
Przesyłanie trasy z telefonu
« dnia: 18-02-2018, 10:47:42 »
Ostatnio chciałem ułatwić sobie wpisywanie i planowanie podróży poprzez zaplanowanie trasy w aplikacji Moja Toyota.Wszystko łatwo poszło i udało mi się wysłać wszystko do samochodu,ale problem pojawił się jak chciałem znaleźć zapisana trasę w samochodzi.Spedzilem dużo czasu i nigdzie nie mogłem znaleźć tej opcji w nawigacji z odebraniem tej trasy z telefonu.Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć ta opcje planowania podróży?

Offline zdenek2007

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przesyłanie trasy z telefonu
« Odpowiedź #1 dnia: 18-02-2018, 21:07:12 »
Ostatnio chciałem ułatwić sobie wpisywanie i planowanie podróży poprzez zaplanowanie trasy w aplikacji Moja Toyota.Wszystko łatwo poszło i udało mi się wysłać wszystko do samochodu,ale problem pojawił się jak chciałem znaleźć zapisana trasę w samochodzi.Spedzilem dużo czasu i nigdzie nie mogłem znaleźć tej opcji w nawigacji z odebraniem tej trasy z telefonu.Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć ta opcje planowania podróży?

Wydaje mi się że toyota ma coś skopane na swoim serwerze!
Mi się raz udało wprowadzić zaplanowaną trasę, auto pobrało i zapamiętało adres automatycznie po podłączeniu internetu!
Niestety ale od pewnego czasu a próbowałem już z kilkoma celami nie zapisuje  :wallbash:
Być może po aktualizacji systemu coś się skopało, nie wiem.

Buziaczek81

  • Gość
Odp: Przesyłanie trasy z telefonu
« Odpowiedź #2 dnia: 18-02-2018, 22:18:21 »
Ostatnio chciałem ułatwić sobie wpisywanie i planowanie podróży poprzez zaplanowanie trasy w aplikacji Moja Toyota.Wszystko łatwo poszło i udało mi się wysłać wszystko do samochodu,ale problem pojawił się jak chciałem znaleźć zapisana trasę w samochodzi.Spedzilem dużo czasu i nigdzie nie mogłem znaleźć tej opcji w nawigacji z odebraniem tej trasy z telefonu.Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć ta opcje planowania podróży?

Czyli po przesłaniu trasy z telefonu do samochodu i oczywiście podłączeniu do Internetu trasa powinna być automatycznie pokazana.

Offline zdenek2007

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przesyłanie trasy z telefonu
« Odpowiedź #3 dnia: 19-02-2018, 20:29:10 »
Czyli po przesłaniu trasy z telefonu do samochodu i oczywiście podłączeniu do Internetu trasa powinna być automatycznie pokazana.

Trasa nie będzie automatycznie pokazana ale w zakładce "Ulubione" pojawi się wyznaczony cel, nie trzeba wpisywać dokładnego adresu tego celu.

Buziaczek81

  • Gość
Odp: Przesyłanie trasy z telefonu
« Odpowiedź #4 dnia: 19-02-2018, 22:28:37 »
Czyli po przesłaniu trasy z telefonu do samochodu i oczywiście podłączeniu do Internetu trasa powinna być automatycznie pokazana.

Trasa nie będzie automatycznie pokazana ale w zakładce "Ulubione" pojawi się wyznaczony cel, nie trzeba wpisywać dokładnego adresu tego celu.

Jutro sprawdzę czy działa i pokazuje w ulubionych

Offline doktor7

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przesyłanie trasy z telefonu
« Odpowiedź #5 dnia: 10-03-2018, 13:39:54 »
U mnie nie działa... ewentualnie pisze że ma problem z połączeniem mimo że internet jest podłączony prawidłowo (ruter bluetoth).
Jeszcze spróbuje opcję z pendrajwem... ale myślałem że to będzie sprawnie działaś...
Jak będę zmieniał opony to zapytam jak to zrobić...
"...Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili..."

Buziaczek81

  • Gość
Odp: Przesyłanie trasy z telefonu
« Odpowiedź #6 dnia: 10-03-2018, 23:31:27 »
U mnie nie działa... ewentualnie pisze że ma problem z połączeniem mimo że internet jest podłączony prawidłowo (ruter bluetoth).
Jeszcze spróbuje opcję z pendrajwem... ale myślałem że to będzie sprawnie działaś...
Jak będę zmieniał opony to zapytam jak to zrobić...
[/quote

U mnie też nie działa Mimo podłączonego internetu????]

Offline doktor7

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przesyłanie trasy z telefonu
« Odpowiedź #7 dnia: 24-03-2018, 16:48:59 »
Chyba się nie dowiemy jak to zrobić :)
Tak krok po kroku "jak instrukcja cepa"  :song:
Jak się dowiem w salonie, przetestuję czy działa to napiszę ;)
"...Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili..."

Offline zdenek2007

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przesyłanie trasy z telefonu
« Odpowiedź #8 dnia: 24-03-2018, 19:57:48 »
Chyba się nie dowiemy jak to zrobić :)
Tak krok po kroku "jak instrukcja cepa"  :song:
Jak się dowiem w salonie, przetestuję czy działa to napiszę ;)

Jak już wcześniej napisałem, problem chyba leży po stronie serwerów Toyoty! :wallbash:
Wcześniej się dało a teraz nie  :czerwona:
Taka "usługa" była przydatna ale mnie tylko raz się udało  <kucharz>

Offline doktor7

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przesyłanie trasy z telefonu
« Odpowiedź #9 dnia: 26-03-2018, 20:08:55 »
problem chyba leży po stronie serwerów Toyoty!
Jeśli tak, to będę wnosił reklamację...
To jak brak zasięgu w telefonie mimo że się stoi pod anteną :P NIE ŁADNIE TOYOTA.
"...Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili..."


 

Beesafe.pl