Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Oryginalne części do starszych Toyot?  (Przeczytany 414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Carolla

• Toyot Leżący
  • *
Oryginalne części do starszych Toyot?
« dnia: 26-02-2018, 18:58:22 »
Słuchajcie, mam świeżo nabytą Corollę E10 i zastanawiam się skąd brać oryginalne części (wiadomo, są zamienniki, ale zdarza się, że trzeba dokupić jakiś detal, do którego zamienników nie ma). Wcześniej miałam Mazdę i było kilka sklepów sprzedających takie części przez internet, a do Toyoty nie bardzo mogę coś znaleźć.

Offline AGILESS

• Toyot Spamer
  • Living on my own
Odp: Oryginalne części do starszych Toyot?
« Odpowiedź #1 dnia: 06-03-2018, 18:50:09 »
Witaj Corolla!!
Jako takich sklepów z oryginałami nie ma. Czasem coś się trafi na aukcjach allegro i można wtedy upolować fajną okazję. Jeśli chcesz fabrykę, to warto też spytać w ASO, potrafią czasem zaskoczyć uczciwą ceną. Musisz trochę przekopać forum w temacie swojego auta. Niektóre zamienniki też nadają się do użytku, no chyba, że noga ciężka i upalasz spod wszystkich świateł, nie wnikasz w warszawskie torowiska i wyboje, to w przypadku zawieszenia musisz pomyśleć o wzmocnieniu :)

Offline Carolla

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 07-04-2018, 14:39:29 »
Witaj Corolla!!
Jako takich sklepów z oryginałami nie ma. Czasem coś się trafi na aukcjach allegro i można wtedy upolować fajną okazję. Jeśli chcesz fabrykę, to warto też spytać w ASO, potrafią czasem zaskoczyć uczciwą ceną. Musisz trochę przekopać forum w temacie swojego auta. Niektóre zamienniki też nadają się do użytku, no chyba, że noga ciężka i upalasz spod wszystkich świateł, nie wnikasz w warszawskie torowiska i wyboje, to w przypadku zawieszenia musisz pomyśleć o wzmocnieniu :)
Dopiero teraz zauważyłam Twoją odpowiedź. Dziękuję za rady.
Spytałam w pobliskim ASO i okazało się, że mają części do mojej corollki i to nawet we w miarę akceptowalnych cenach.
Nie upalam spod świateł, raczej jeżdżę jak emeryt. W większości pewnie będę kupować zamienniki dobrej jakości. Ale może są jakieś części, które do Toyoty lepiej kupować w oryginale?

Toyota Klub

« Odpowiedź #2 dnia: 07-04-2018, 14:39:29 »