Autor Wątek: Corolla E16 - Nawigacja i parkowanie  (Przeczytany 3772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ossen

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Corolla E16 - Nawigacja i parkowanie
« dnia: 28-02-2018, 19:59:16 »
Witam, jestem nowy na forum
mam corolle z 15r. 1,6 - mam pytania:
1 - jak podłączyć internet? - bluetoothem? czy inna opcja jakaś?
2 - mam przycisk od nawigacji - ale pojawia się komunikat że w tej wersji jest to niedostępne...
3 - mam przycisk od parkowania ( po lewej stronie obok ustawiania świateł) - ale sprzedający powiedział mi że to też nie działa.. mam czujniki parkowania i kamerę jak coś

Będę wdzięczny za odpowiedzi, pzdr

Offline patkrz

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2386
  • Płeć: Kobieta
Odp: Corolla E16 - Nawigacja i parkowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 28-02-2018, 21:13:17 »
Witam, jestem nowy na forum
mam corolle z 15r. 1,6 - mam pytania:
1 - jak podłączyć internet? - bluetoothem? czy inna opcja jakaś?
2 - mam przycisk od nawigacji - ale pojawia się komunikat że w tej wersji jest to niedostępne...
3 - mam przycisk od parkowania ( po lewej stronie obok ustawiania świateł) - ale sprzedający powiedział mi że to też nie działa.. mam czujniki parkowania i kamerę jak coś

Będę wdzięczny za odpowiedzi, pzdr
Ad. 1. W jakim celu? Czy Twoje urządzenie multimedialne w ogóle przewiduje podłączenie pod internet?
Ad. 2. Oznacza to, że nie ma modułu nawigacji (ktoś go nie wykupił przy zakupie auta).
Ad 3. Jak wygląda ten przycisk? Może być to przycisk od włączania/wyłączania czujników cofania lub od systemu automatycznego parkowania SIPA

Offline bazi

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 1623
  • Samochód:: Corolla E16 1.6
Odp: Corolla E16 - Nawigacja i parkowanie
« Odpowiedź #2 dnia: 28-02-2018, 21:17:35 »
2 - mam przycisk od nawigacji - ale pojawia się komunikat że w tej wersji jest to niedostępne...
pewnie masz wersje Toyota Touch 2 bez nawigacji
1 - jak podłączyć internet? - bluetoothem? czy inna opcja jakaś?
internet działa tylko w wersji radia z nawigacją
3 - mam przycisk od parkowania
jak naciśniesz to co się pokazuje ? Jest jakis komunikat na zegarach o właczeniu SIPA ?
« Ostatnia zmiana: 28-02-2018, 21:19:31 wysłana przez bazi »

Offline ossen

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Odp: Corolla E16 - Nawigacja i parkowanie
« Odpowiedź #3 dnia: 02-03-2018, 00:05:47 »
dzięki za odpowiedzi,
wygląda na to ze jest bez modułu nawigacji jednak..i internet przy okazji też nie działa jak kolega się wypowiedział.
Jeśli chodzi o przycisk parkowania to dodam zdjęcia jak wygląda oraz co się pojawia po jego wciśnięciu, ale to po weekendzie, pozdrawiam

Offline Serfer_Marki

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Corolla E16 - Nawigacja i parkowanie
« Odpowiedź #4 dnia: 10-05-2018, 19:34:05 »
Nawet jak nie masz modułu GPS to możesz połączyć radio z telefonem Samsung Galaxy S3. Trzeba zainstalować aplikację drivelink i działa. Z tym że z internetu i Youtube możesz korzystać na postoju z zaciągniętym ręcznym.

Offline marcino3d

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 4
Odp: Corolla E16 - Nawigacja i parkowanie
« Odpowiedź #5 dnia: 23-05-2019, 12:40:26 »
Witam,

Mam pytanie odnośnie podłączenia samsunga s3 do TT2 bez nawigacji. chciałbym podłączyć samsunga tylko dla nawigacji googla maps, czy będzie działało na wyświetlacu toyoty?


 

Beesafe.pl