Autor Wątek: C-HR samochód dla kobiet  (Przeczytany 18260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej Loret

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 660
  • Płeć: Mężczyzna
    • Biuro Rachunkowe Małgorzata Loret Przyłęki k/Bydgoszczy
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #60 dnia: 06-03-2018, 14:25:08 »

Kiedy kupiłeś corollę ?

Pod koniec czerwca.

2016 ?

Tak

Problemy z pamięcią. Jak nie pamiętałeś, to należało się upewnić, a później pisać.

Napisałem, co napisałem. Popełniłem błąd. Przyznałem się. Przeczytałeś to wszystko i zrozumiałeś czy to zbyt trudne?

Specjalnie została sprowadzona do salonu Toyota Corolla po liftingu miesiąc wcześnie  <brawo>
http://superauto24.se.pl/nowosci/toyota-corolla-po-liftingu-2016-polski-cennik-odmlodzonej-bestsellerki_851966.html

Wszelkie wyszukiwarki VIN pokazują, że mam auto produkowane od czerwca 2016 roku. Wygląd oraz wyposażenie również.
Data pierwszej rejestracji to 01.07.2016 (piszę znów z pamięci ale to dla odmiany łatwo sprawdzić). Zeskanuję dowód rejestracyjny, jeśli drugi raz odszczekasz spod stołu... :)
Ale jeżeli dla Ciebie źródłem informacji jest SE, to oczywiście trudno dalej dyskutować..
« Ostatnia zmiana: 06-03-2018, 14:40:31 wysłana przez Maciej Loret »
Corolla CVT 2016
Yaris HSD 2016

Offline Marcin_RAMZES

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • blog o mojej C-HR
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #61 dnia: 06-03-2018, 22:46:08 »
Nie obchodzi mnie czy to auto jest męskie czy babskie czy jakiekolwiek, ale z obserwacji własnych wiem, że jak swoje gdzieś postawię (np na stacji paliw), to kobiety oglądają się (tak na oko) 2-3 / 10, ale facet to ogląda się prawie każdy, 7-8 / 10. Wiec to "babskie" autko dziwnym trafem bardziej rusza facetów.

Offline gery

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #62 dnia: 07-03-2018, 07:42:36 »
Nie obchodzi mnie czy to auto jest męskie czy babskie czy jakiekolwiek, ale z obserwacji własnych wiem, że jak swoje gdzieś postawię (np na stacji paliw), to kobiety oglądają się (tak na oko) 2-3 / 10, ale facet to ogląda się prawie każdy, 7-8 / 10. Wiec to "babskie" autko dziwnym trafem bardziej rusza facetów.

To analogicznie jak z ładnymi kobietami:)
CHR 1.2T Dynamic Tech Led VIP White Pearl

Offline RoMario

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Skorzęcin
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #63 dnia: 08-03-2018, 14:27:17 »
Ale jajca.
Gość chciał kupić samochód bo mu odpowiadał i się mu podobał, ale nie kupi, bo ktoś mu powiedział, że to auto dla kobiet. No leje.

Offline Gracol

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #64 dnia: 09-03-2018, 08:27:05 »
Ale jajca.
Gość chciał kupić samochód bo mu odpowiadał i się mu podobał, ale nie kupi, bo ktoś mu powiedział, że to auto dla kobiet. No leje.

"Kupujemy rzeczy których nie potrzebujemy, za pieniądze których nie mamy, żeby zaimponować ludziom których nie lubimy"

Offline Mr. Nowy

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #65 dnia: 15-03-2018, 10:30:33 »
Ale jajca.
Gość chciał kupić samochód bo mu odpowiadał i się mu podobał, ale nie kupi, bo ktoś mu powiedział, że to auto dla kobiet. No leje.

A kupiłbyś Nissana Micrę ??

http://magazynauto.interia.pl/uzywane/opinie/news-uzywany-nissan-micra-k12-2002-2010,nId,597077

Nissan sam stwierdził, że główną grupą docelową dla tego modelu były...kobiety  :-)  Czasami tak bywa, że dany model jest kierowany do konkretnej grupy klientów ...między innymi dla kobiet. Stąd to moje pytanie na tym forum. Szukałem potwierdzenia tego co usłyszałem u dilera Toyoty  :-)   Tutaj sprawdzić chciałem opinie innych nabywców. Obserwuje też kierowców na drogach tego modelu.

Czy ma dla mnie znaczenie to do kogo dany produkt jest kierowany. Owszem ma znaczenie wizerunkowy. Czy dla was własny wizerunek ma znaczenie? Odpowiedź na to pytanie zostawiam już wam.


Toyota C-HR 2.0 Hybrid Dynamic Force  AWD-i GR SPORT Premiere Edition

Offline dibo75

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #66 dnia: 15-03-2018, 11:41:27 »
Przygoda z dzisiaj.Jadąc do pracy o 6 przyblokował em przyznaje lewy pas.Za mną jechał jakiś nerwus w audi,gwaltownie wyprzedził po czym wyskoczył przed moje auto i ostro zahamował licząc że wbije mu się w .Potem jechał z lewego na prawy tak że blokował mnie na obu pasach.Kiedy go wyprzedziłem po kilometrze i zablokowałem mocne było jego zdziwienie że za kierownicą nie siedziała niewinna kobietka tylko 125kg faceta.Dostal w pape,zalał się krwią,policja nie była potrzebna.

Offline Mr. Nowy

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #67 dnia: 15-03-2018, 12:25:58 »
Przygoda z dzisiaj.Jadąc do pracy o 6 przyblokował em przyznaje lewy pas.Za mną jechał jakiś nerwus w audi,gwaltownie wyprzedził po czym wyskoczył przed moje auto i ostro zahamował licząc że wbije mu się w .Potem jechał z lewego na prawy tak że blokował mnie na obu pasach.Kiedy go wyprzedziłem po kilometrze i zablokowałem mocne było jego zdziwienie że za kierownicą nie siedziała niewinna kobietka tylko 125kg faceta.Dostal w pape,zalał się krwią,policja nie była potrzebna.

dibo75....strach się Ciebie bać  :shock: :shock: :shock:
Toyota C-HR 2.0 Hybrid Dynamic Force  AWD-i GR SPORT Premiere Edition

Remek

  • Gość
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #68 dnia: 15-03-2018, 13:12:06 »
nie wiadomo co gorszę frustracja kierowcy Audi, że ma tyle koni a ktoś go blokuje czy tego co ma tak mało koni, że wszystkich innych blokuje  :cool:

Offline Gracol

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #69 dnia: 15-03-2018, 13:54:13 »
Nissan sam stwierdził, że główną grupą docelową dla tego modelu były...kobiety    Czasami tak bywa, że dany model jest kierowany do konkretnej grupy klientów ...między innymi dla kobiet. Stąd to moje pytanie na tym forum. Szukałem potwierdzenia tego co usłyszałem u dilera Toyoty     Tutaj sprawdzić chciałem opinie innych nabywców. Obserwuje też kierowców na drogach tego modelu.

Czy ma dla mnie znaczenie to do kogo dany produkt jest kierowany. Owszem ma znaczenie wizerunkowy. Czy dla was własny wizerunek ma znaczenie? Odpowiedź na to pytanie zostawiam już wam.

Znałem gościa co to ujeżdżał taką mikrę i powiem Wam, że pewnie z 99% facetów na tym forum chciałaby być tak męska jak on.
Panowie! Nie samochód zrobi z Was twardziela, jeśli nie macie jaj fura ich Wam nie przyprawi. Stąd właśnie Hummera w USA nazywa się samochodem dla alfonsów... Z przedszkola. ;-)

Przygoda z dzisiaj.Jadąc do pracy o 6 przyblokował em przyznaje lewy pas.Za mną jechał jakiś nerwus w audi,gwaltownie wyprzedził po czym wyskoczył przed moje auto i ostro zahamował licząc że wbije mu się w .Potem jechał z lewego na prawy tak że blokował mnie na obu pasach.Kiedy go wyprzedziłem po kilometrze i zablokowałem mocne było jego zdziwienie że za kierownicą nie siedziała niewinna kobietka tylko 125kg faceta.Dostal w pape,zalał się krwią,policja nie była potrzebna.

No i bardzo dobrze  :good: :good:

Offline amorek

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #70 dnia: 15-03-2018, 15:19:58 »
Panowie -widzieliście aby kobieta wsiadła do brzydkiego samochodu?  więc w czym problem. :good:

Remek

  • Gość
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #71 dnia: 15-03-2018, 18:38:20 »
Ale jajca.
Gość chciał kupić samochód bo mu odpowiadał i się mu podobał, ale nie kupi, bo ktoś mu powiedział, że to auto dla kobiet. No leje.

A kupiłbyś Nissana Micrę ??

http://magazynauto.interia.pl/uzywane/opinie/news-uzywany-nissan-micra-k12-2002-2010,nId,597077

Nissan sam stwierdził, że główną grupą docelową dla tego modelu były...kobiety  :-)  Czasami tak bywa, że dany model jest kierowany do konkretnej grupy klientów ...między innymi dla kobiet. Stąd to moje pytanie na tym forum. Szukałem potwierdzenia tego co usłyszałem u dilera Toyoty  :-)   Tutaj sprawdzić chciałem opinie innych nabywców. Obserwuje też kierowców na drogach tego modelu.

Czy ma dla mnie znaczenie to do kogo dany produkt jest kierowany. Owszem ma znaczenie wizerunkowy. Czy dla was własny wizerunek ma znaczenie? Odpowiedź na to pytanie zostawiam już wam.

Nie patrz na CHR jako damskie auto czy męskie bo ja pomimo, że kupiłem to auto bo żonie się najbardziej podobał to sam bym takie auto wybrał gdyby miał trochę więcej mocy.
Jak Ci nie przeszkadza przyspieszenie to śmiało polecam auto. To nie auto typu micra czy fiata 500 które są ewidentnie kierowane pod płeć piękną.
PS. jak byś testował 1.2T to ustaw tryb sport i iMT wtedy auto się znacznie lepiej odpycha

Offline Michał Krupiński

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
Odp: C-HR samochód dla kobiet
« Odpowiedź #72 dnia: 15-03-2018, 18:52:29 »
Cześć,
No, ale szczerze - gdyby układać listę aut dla kobiet, to np.: Octavia kombi na niej raczej się nie znajdzie, a C-HRka jak najbardziej. Z tym, że to dotyczy praktycznie każdego małego SUV-a/crossovera, które kobiety jakoś szczególnie sobie upodobały. :)

Sam zajmuję się się leasingiem i teraz z ciekawości spojrzałem sobie w bazę i faktycznie odsetek firm prowadzonych przez kobiety jest większy w przypadku tych, które wyleasingowały C-HR, niż przeciętna dla ogółu marek i modeli, ale różnica jest niewielka. Z tym, że oczywiście nie wiem ilu z przedsiębiorców-mężczyzn wzięło C-HR nie dla siebie tylko swoich żon/pracownic.

Osobiście jednak jestem zdania, że powinno się wybierać samochody jakie nam pasują, a oglądanie się na to jak inni to odbiorą nie świadczy o nas najlepiej... :)


 

Beesafe.pl