Autor Wątek: Próba uruchomienia połączenia z Internetem w Touch and Go  (Przeczytany 6259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pawelww

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
Dzień dobry,

Szukam pomocy... Wszelakie próby połączenia Touch and Go z Internetem spełzają na niczym. Połączenie bluettoth jest. Telefon udostępnia Internet przez bluetooth. Urządzenie widzi telefon i świeci się ikonka @ wskazująca na połączenie z Internetem. Konto na toyota.pl jest.
Niestety przy próbie połączenia wyświetla się komunikat "Odwiedź stronę www.my.toyota.eu żeby uznać zasady obsługi wyszukiwarki". Odczytuję to tak, że powinienem wejść na stronę toyota i zgodzić się z jakąś polityką, czy czymś takim. Tylko za nic nie wiedzę takiej opcji, no i w ogóle nie wiem czy w tym tkwi problem. Ktoś z Was miał może podobną historię i sobie poradził?

Offline MOTOCHIC

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Próba uruchomienia połączenia z Internetem w Touch and Go
« Odpowiedź #1 dnia: 04-04-2018, 17:44:16 »
Dzień dobry,

Szukam pomocy... Wszelakie próby połączenia Touch and Go z Internetem spełzają na niczym. Połączenie bluettoth jest. Telefon udostępnia Internet przez bluetooth. Urządzenie widzi telefon i świeci się ikonka @ wskazująca na połączenie z Internetem. Konto na toyota.pl jest.
Niestety przy próbie połączenia wyświetla się komunikat "Odwiedź stronę www.my.toyota.eu żeby uznać zasady obsługi wyszukiwarki". Odczytuję to tak, że powinienem wejść na stronę toyota i zgodzić się z jakąś polityką, czy czymś takim. Tylko za nic nie wiedzę takiej opcji, no i w ogóle nie wiem czy w tym tkwi problem. Ktoś z Was miał może podobną historię i sobie poradził?

Rozumiem że masz włączony Hotspot osobisty w telefonie?

Offline miyo

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Odp: Próba uruchomienia połączenia z Internetem w Touch and Go
« Odpowiedź #2 dnia: 18-07-2018, 14:33:38 »
Wczoraj odebrałem moją toyotę i też dzisiaj walczyłem z T&G 2

1) utwórz konto na www.my.toyota.eu
2) połącz tel z T&G bluetooth (sprawdź czy masz włączone udostępnianie internetu po bluetooth w telefonie)
3) w ustawieniach  my.toyota T&G w samochodzie musisz podać dane logowania do konta na my.toyota.eu
4) połącz się z internetem w zakładce Połączenia

Offline maniek210

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
Odp: Próba uruchomienia połączenia z Internetem w Touch and Go
« Odpowiedź #3 dnia: 03-09-2019, 20:56:41 »
Witam, również posiadam ten sam problem z internetem w Ave t27 rok 2012, Niestety przy próbie połączenia wyświetla się komunikat "Odwiedź stronę www.my.toyota.eu żeby uznać zasady obsługi wyszukiwarki".

internet przez bluetooth udostępniony, Internet na telefonie śmiga, w radiu ikonka że połączony,  lecz niestety cały czas ten komunikat,  czy ktoś coś podpowie?
dzieki


 

Beesafe.pl