Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: TORQUE diagnostyka silnika  (Przeczytany 789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AJRO VVTI

• Toyot Leżący
  • *
TORQUE diagnostyka silnika
« dnia: 06-04-2018, 21:12:35 »
Witam.
Pytanie dotyczy silnika 1.8 vvti E1Z-D72L 04r bez gazu. Chciałbym zapytać, czy ktoś z Was używa programu do diagnostyki silnika programem dostępnym na google play Torque? Może ktoś z Was używa innego programu który pokazuje wskazania poszczególnych czujników silnika? Dokładnie szukam i znaleźć nie mogę, jakie powinny być wskazania dawki paliwa? Używam właśnie Torque Pro i w dawce pokazuje mi -10 a podczas ostrego przyspieszania -5. Słyszałem, że najlepiej byłoby, gdyby te wskazania były jak najbliżej zera. Proszę o konkretne odpowiedzi i liczę na pomoc

Offline tojota000

• Toyot Leżący
  • *
Odp: TORQUE diagnostyka silnika
« Odpowiedź #1 dnia: 23-04-2018, 19:04:44 »
Ja do 2.0 d4d używam ''obd car doctor free''i jest w porządku kasuje i odczytuje kody błędów i można sprawdzać różne parametry silnika działa mi to z różnymi modelami toyoty .Mam jeszcze obd ll codes tam są wszystkie kody błędów opisane.

Offline AJRO VVTI

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 24-04-2018, 14:22:58 »
Dzięki za info. Szkoda, że nie masz benzyny bo miałbym kilka pytań. Może ktoś się odezwie od 1.8 vvti

Offline endrju_ne

• Początkujący
« Odpowiedź #3 dnia: 11-06-2018, 22:28:43 »
Witam

Też mam corolkę verso z silnikiem 1.8 (129KM) - jeśli jeszcze chcesz to obadam jak to wygląda u mnie ;-)

Offline AJRO VVTI

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 15-06-2018, 14:13:51 »
Bardzo chętnie jeśli używasz tej apki. Chodzi mi o dawkę paliwa i wskazania sondy przed i za. Chcę porównać wykresy bo nie wiem jakie powinny być

Toyota Klub

« Odpowiedź #4 dnia: 15-06-2018, 14:13:51 »