Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Używana Toyota Auris Hybrid  (Przeczytany 655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RayJay

• Prawie Toyot
Używana Toyota Auris Hybrid
« dnia: 16-04-2018, 14:30:21 »
Witam,
to mój pierwszy wątek na tym forum więc i mam nadzieje że zadaje to pytanie w dobrym miejscu:

Czy dobrym pomysłem jest kupowanie używanego Aurisa (I lub II) z napędem hybrydowym z roku 2011-2013 z przebiegiem 100k-130k?
Mój budżet to 40k zł i takie własnie auta znajduje na rynku wtórnym.
Wrażenia po przejechaniu się takim autem mam bardzo dobre, tym bardziej że 90% kilometrów robię w mieście.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Offline jaclub

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Używana Toyota Auris Hybrid
« Odpowiedź #1 dnia: 16-04-2018, 15:00:13 »
Witam,
to mój pierwszy wątek na tym forum więc i mam nadzieje że zadaje to pytanie w dobrym miejscu:

Czy dobrym pomysłem jest kupowanie używanego Aurisa (I lub II) z napędem hybrydowym z roku 2011-2013 z przebiegiem 100k-130k?
Mój budżet to 40k zł i takie własnie auta znajduje na rynku wtórnym.
Wrażenia po przejechaniu się takim autem mam bardzo dobre, tym bardziej że 90% kilometrów robię w mieście.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Offline jaclub

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 16-04-2018, 15:00:59 »
Po co zaczynasz nowy wątek, skoro jest dziesiątki podobnych

Offline RayJay

• Prawie Toyot
« Odpowiedź #3 dnia: 16-04-2018, 15:14:59 »

Opcja Szukaj nie działa dostaje "Błąd bazy danych".
Przeglądałem też ręcznie wątki ale nie znalazłem w nich odpowiedzi.

Jakbyś mógł wkleić linki do takich wątków byłbym bardzo wdzięczny i zamknę ten wątek :)

Offline pireus

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 16-04-2018, 15:31:26 »
Na forach  odsyłanie do szukaj jest niemile widziane - nie masz nic do dodania to nie pisz.

Offline fazibazi

• Moderator
« Odpowiedź #5 dnia: 16-04-2018, 17:10:49 »
Tak warto. Ale poszukaj Auris I w nizszej cenie bo za 40tys zł to ja swoja kupiłem 2 lata temu z przebiegiem 105tys z programu Toyota Pewne Auto. Jak chesz to ci moge ją za tyle odsprzedac ale watpie zeby az tak trzymala cenę  :grin: obecie prawie 2 razy tyle przebiegu 195 (chyba), LPG i webasto......tylko co ja bym za to kupi!!? Haha Priusa III po lifcie ale musialbym trochę dołożyć. Jezeli jestes estetą i dorzucisz te 10~ 15 tys to mozna znajdziesz Auris II hsd. To jest ten sam układ hsd (2zr-fxe) w innych wg mnie bardziej niekorzystnych opcjach wyposażenia i innej puszce.  Ogolnie polecam ale jak juz wczesniej koledzy cie zjechali, leniu  <kawusia>, jest duzo wątków i tu i na dziale Priusa co sprawdzić i jak przy zakupie używanej hybrydy. Powodzenia. Przebieg w przypadku hybrydy dla mnie był akceptowalny przy zakupie do 150tys zl. Wkleił bym ci linki ale piszę z telefonu i nie ogarnę tego kciukami  :grin: Jezeli auto dla ciebie i na dłużej ( ponad 5lat?) to często opcja wyjazdu na zachód i samodzielny zakup wychodzi mimo wszystko korzystniej - pomimo wyzszej ceny zakupu historia auta jest bardziej prawdopodobna i pewna serwisowo.
« Ostatnia zmiana: 16-04-2018, 17:18:19 wysłana przez fazibazi »
AURIS I 2011 HSD LPG - ecowarrior
Webasto TTE, VIOFO A119 fv3.4 HDR i inne bajery

Toyota Klub

« Odpowiedź #5 dnia: 16-04-2018, 17:10:49 »