Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Kolejna wada / usterka - tempomat  (Przeczytany 2576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mattman

• Toyot Leżący
  • *
  • C-HR Hybrid
Odp: Kolejna wada / usterka - tempomat
« Odpowiedź #15 dnia: 12-05-2018, 14:25:30 »
Ja po roku, mogę śmiało stwierdzić (oczywiście na swoim przykładzie),  że to auto bezawaryjne.
Jedyna wizyta w ASO, to montaż zaślepki ręcznego.

Offline Ma-corolla

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: 13-05-2018, 22:46:52 »
Ludzie , o czym Wy mówicie ??
Dlaczego mam auto w którym nic nie działa jak powinno mimo że w innych autach sprzed kilku , kilkunastu lat działa ?
Mam dość tej legendy niezawodności

proponuje jechac do Toyoty za granicą bardziej sie zainteresują !!  Toyota Polska dla mnie to importer i nic wiecej After sales servis na poziomie ZERA, toyota polska to w after sales servis to śmieć !

jechać za granice toyota.de , toyota.gr lepiej sie opiekują ! NIe żartuje Serwisuje CHR zagranicą ! w d**** mam ich Gwaracje w PL.

Co do blokowania i zamków to jest Alarm z taką opcją tak u mnie tez działało kolego ale z chwili kiedy  alarm się rozsypał  przestało działać (w Starej 2007 Toyocie ) teraz blokuje auto i pika 3 razy raz w życiu nie piknęło przy zamykaniu z pilota samochodu i zamki tez odrażu działały al to tylko raz potem znów to samo zakłuczam auto i pik pik pik ..

Offline pireus

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: 14-05-2018, 10:21:29 »
Co do blokowania i zamków to jest Alarm z taką opcją tak u mnie tez działało kolego ale z chwili kiedy  alarm się rozsypał  przestało działać (w Starej 2007 Toyocie ) teraz blokuje auto i pika 3 razy raz w życiu nie piknęło przy zamykaniu z pilota samochodu i zamki tez odrażu działały al to tylko raz potem znów to samo zakłuczam auto i pik pik pik ..
Kolego, wiem , że masz wiele cennych informacji do przekazania, ale mógłbyś mieć dla nas trochę litości.  :wallbash:

Offline amorek

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 14-05-2018, 13:52:17 »
Niedawno przed salonem Toyoty spotkałem gościa z CHR-em na zachodnich numerach . Po krótkiej rozmowie okazało się że też robi przegląd roczny. Zapytałem dlaczego nie u siebie tylko u nas, okazało się że ze względu dokładności wykonania przeglądu jak i ceny- odwiedzając rodzinę woli to robić u nas; coś w tym jest. :good:

Offline Italo

• Toyot Pełzający
  • **
  • C-HR 1.2T 4x2 M/T Premium kol. Metal Stream 2016
« Odpowiedź #19 dnia: 15-05-2018, 09:37:04 »
Myślałem że  tylko właściciele alfy romeo po południu sie nie witają , bo rano widzieli sie w serwisie, a tu proszę C-hr chce ,,zdeptać,, Toyotoskie TOYOTA - ALWAYS A BETTER WAY

Nasłuchałem się już bzdur na temat Alfy / Lancii / Fiata użytkując je przez ostatnie 12 lat x 2 bo żona też . Wypowiadają je chyba Ci co nimi nie jeździli . Auta jak każde inne , ja nie miałem żadnych problemów jak pewnie wielu użytkowników niezawodnych egzemplarzy różnych marek . 10 minut temu podjechał do mnie kolega Aurisem Kombi 2017 . Wywalony chceck engine i kontrola trakcji ...

Wczoraj miałem za to sympatyczną sytuację w Zawierciu . Mijałem się z C-HR i kolega podniósł łapkę jak Alfisti :) A nie widzieliśmy się rano w serwisie ;)
« Ostatnia zmiana: 15-05-2018, 09:38:43 wysłana przez Italo »
Miłośnik "włoszczyzny" zachwycony stylem C-HR :)

Offline amorek

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 15-05-2018, 13:31:48 »
Italo- czyżby to było na ul. Stefania.  :good:

Offline tomery

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #21 dnia: 15-05-2018, 18:36:37 »
jechać za granice (...) , toyota.gr lepiej sie opiekują

Ty tak na poważnie :)
Kulkę stalową bałbym się im oddać do naprawy bo mogliby zepsuć :):):)

Offline zdenek2007

• Toyot Pełzający
  • **
  • Hybrid C-HR-Prestige+LED/TT2Go-Metal Stream
« Odpowiedź #22 dnia: 15-05-2018, 20:17:07 »
Kulkę stalową bałbym się im oddać do naprawy bo mogliby zepsuć :):):)

<brawo> <brawo> <brawo>

Offline Galanders

• Toyot Leżący
  • *
  • RAV4 III,C-HR Dynamic+LED/TECH/VIP 1,2Metal Stream
« Odpowiedź #23 dnia: 16-05-2018, 11:23:48 »
Właśnie projektory logo w lusterkach odmówiły posłuszeństwa. Wymiana na nowe w ASO. Podobno była to jakaś wadliwa seria projektorów i podlega wymianie gwarancyjnej.
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.Mark Twain

Offline Italo

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: 24-05-2018, 08:32:04 »
Italo- czyżby to było na ul. Stefania.  :good:

Tak tak - czułem , że to Ty . Chłopak mojej Córki tam mieszka i moi bliscy znajomi , stąd bywam tam czasem .

Fajnie było Cię zobaczyć , następnym razem się zatrzymam :D

Offline Italo

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: 24-05-2018, 08:34:10 »
W kamerze wstawiona jakaś osłonka wg biuletynu serwisowego i najnowszy soft pod kątem problemów z pcs .

Teraz muszę potestować . Choć warunki już są łatwiejsze bo cieplej . Zobaczę jeszcze jak tempomat . Chciałbym mieć to już z głowy i zacząć się cieszyć tym autem

Toyota Klub

« Odpowiedź #25 dnia: 24-05-2018, 08:34:10 »