Autor Wątek: mirrorlink w Aygo II w żaden sposób nie działa...  (Przeczytany 3500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lukassuss

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
mirrorlink w Aygo II w żaden sposób nie działa...
« dnia: 26-05-2018, 09:56:48 »
Witam szanownych współforumowiczów  :-)

Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem Aygo II z rocznika 2016. Jestem bardzo zadowolony, samochodzik super. Jednak podczas podróży stwierdziłem, że skoro autko ma mirrorlink a ja mam telefon z jego obsługą, to fajnie byłoby tego użyć i mieć navi Google Maps na ekranie damochodu.
Niestety, za cholere nie chce to zadziałać...
Telefon to Samsung Galaxy S6, łaczy się po kablu USB z toyką bez problemu, ale jest pusty ekran, zero ikon. Zainstalowałem na telefonie Drive Link. Na telefonie działa super, niestety na ekranie aygo nic...
Wyczytałem milion for i postów, obejrzalem filmy na YT i nic. A widzialem na YT jak jakiś gość odpala mirrorlink na ekranie aygo II, ma ikonę DriveLink, odpala ją i działa mu to bez problemu...

A czarę goryczy przelewa fakt, że zaraz wchodzi Aygo II FL i będzie miała AndroidAuto... Co prawda Toyota kaze sobie a taki pakiet (Connect) zapłacić 1000 zł ale jest i będzie pewnie popularny...

Offline Meett

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: SUV
Odp: mirrorlink w Aygo II w żaden sposób nie działa...
« Odpowiedź #1 dnia: 26-05-2018, 21:12:31 »
Po co zakładać nowy temat skoro był poruszany http://forum.toyotaklub.org.pl/index.php/topic,42957.0.html

Offline Lukassuss

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 2
Odp: mirrorlink w Aygo II w żaden sposób nie działa...
« Odpowiedź #2 dnia: 26-05-2018, 21:55:48 »
Temat może i był "poruszany" ale jakby nie bardzo "na temat", kolega w tamtym wątku pyta o iphona a więc zupełnie inny system, poza tym mi chodzi o współpracę mirrorlink i drivelinka a nie parowanie telefonu z radiem po BT.
Generalnie jednak wygląda na to, że Toyota lekko olała swoich klientów, ewentualnie można sobie wymienić samochód na nowszy z obsługą AndroidAuto.


 

Beesafe.pl