Autor Wątek: Kradzież C-HR...  (Przeczytany 24785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline solcon124

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #15 dnia: 01-06-2018, 19:21:47 »
Witaj
Współczuję , niedawno z dzieciakami byłem w parku linowym i też między blokami parkowałem :(

a ze zdjęć to wygląda że komputera nawigacji nie ma ( no chyba że nie miałeś )

adam
CHR HSD Selection 2018

Offline wilkq

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #16 dnia: 01-06-2018, 19:32:41 »
współczuje,jak dostali sie do srodka auta wg. Ciebie?

Wycięli - nie wybili szybkę przy lusterku od strony kierowcy - później otworzyli. Nie miałem żadnego wyjca tylko elektroniczne zabezpieczenia bez syreny.
Na fotkach widać miejsce po szybce :

wilkq

Offline wilkq

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #17 dnia: 01-06-2018, 19:33:51 »
a ze zdjęć to wygląda że komputera nawigacji nie ma ( no chyba że nie miałeś )
adam

Navi miałem - sam wyświetlacz działa ale czy jest navi nie wiem - okaże się jak elektryk w poniedziałek obejrzy samochód.


Uważajcie na swoje bryki - ale prawdę mówiąc dopóki nikt nie będzie ponosił realnych konsekwencji za kradzież to będzie jak jest... AC  i tyle....
Teraz doceniam ze mam pakiet non stop - czyli zastępczy samochód do końca naprawy - a ta możne potrwać - na pewno dłużej niż standardowe 10 dni na jaki większość towarzystw daje zastępczy samochód. Teraz jak na mieście widze chrki to tęsknie za swoją... Jeep compass fajny ale - nie ma frajdy z jazdy jak w chr. A spalanie powyżej 11 l w Wawie to już skandal - w końcu to tylko 1.4 - 140 KM.
« Ostatnia zmiana: 01-06-2018, 19:40:14 wysłana przez wilkq »
wilkq

Offline dibo75

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #18 dnia: 01-06-2018, 19:54:06 »
Ja kupiłem w 2016 i jeździłem już w sylwestra, na mieście wówczas szok,na osiedlu szok,od początku oblepiony od łap ale prób zawiści mało,auto przyciąga zazdrośników i aż się dziwię że jeszcze żaden Janusz z TDI mi nie przejechał śrubokrętem z boczku ale u Ciebie to gruba akcja..
« Ostatnia zmiana: 01-06-2018, 20:00:55 wysłana przez dibo75 »

Remek

  • Gość
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #19 dnia: 01-06-2018, 21:51:07 »
kolega wieczorem zadzwoni do złodziei i zapyta ich czy chcieli ukraść auto czy tylko deskę rozdzielczą    <taniec>

Ja zadzwoni niech ich skk..... ynów serdecznei pozdrowi... niech ich....... no i niech ich.... i niech ich.... narobili mi gnoju...

Miałem na myśli, że Ty zadzwonisz i zapytasz czy chcieli ukraść auto czy tylko deskę rozdzielczą....

PS Skąd masz niby wiedzieć co w aucie chcieli ukraść?
PS2 Toyota chyba zaintalowała dobre zabezpieczenie dzięki czemu trudniej będzie CHRy ukraść więc ubezpieczenie nie powinno być tańsze, ja płaciłem OC/AC 2200zł 60% zniżek
ł

Offline bbanditoss

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #20 dnia: 02-06-2018, 17:01:54 »
No bo ja bym pewny nie był czy chcieli ukraść auto przy rozebraniu całej deski, w takie auta to raczej bawią się tacy co odjeżdżają w przeciągu kilku chwil...

Stąd moje zwątpienie, ale widzę tu niektórzy zbyt dosłownie interpretują słowa...

Offline mariuszs

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1352
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #21 dnia: 02-06-2018, 17:14:12 »
Podobno opłaca się kraść poduszki bezpieczeństwa, bo łatwo sprzedać

Offline wilkq

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #22 dnia: 02-06-2018, 20:14:54 »
Podobno opłaca się kraść poduszki bezpieczeństwa, bo łatwo sprzedać

Poduszki zostały wszystkie - to sprawdziłem. Blatu jak kolega wyżej pisze też nie ukradli bo leżał z tyłu na siedzeniu.
Stąd moje podejrzenie że nie dali rady z zabezpieczeniem - cobra była na wierzchu grzebali przy tym ale widać polegli - no i zostawili wszytko rozbebeszone i dla zatarcia śladów swojego partactwa użyli gaśnicy... Niech im w ryj poducha strzeli następnym razem ...
« Ostatnia zmiana: 02-06-2018, 20:17:36 wysłana przez wilkq »
wilkq

Offline YogiBabo

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1416
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: E18_Prestige_MS
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #23 dnia: 02-06-2018, 20:35:42 »
Zastanawiam się ile czasu spędzili w aucie, ale pewnie nie dowiemy się tego nigdy
E18_Prestige_MultidriveS

Offline wilkq

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #24 dnia: 02-06-2018, 21:04:17 »
Zastanawiam się ile czasu spędzili w aucie, ale pewnie nie dowiemy się tego nigdy

mnie nie było godzinę 10 w samochodzie... wiec oni byli mniej
wilkq

Offline Dzejms

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 3
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #25 dnia: 02-06-2018, 21:18:49 »
Nie zauważyłeś, żeby ktoś jeździł za tobą?

Offline wilkq

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #26 dnia: 02-06-2018, 21:30:14 »
Nie zauważyłeś, żeby ktoś jeździł za tobą?

Nie wiem - nie zwracałem uwagi...  w Wawie samochodów jeździ sporo - Ja obserwuję fajne i C-HRKI ;) a jadąc z rodziną odwiedzić teściową nie prowadziłem obserwacji... Samochód stał 15 miesięcy na ulicy zawsze - jak by ktoś chciał to by w nocy raczej atakował a nie w środku dnia... Ale okolice Kępy Potockiej są mało przyjazne hybrydom - w wątku o Aurisach też jest info o kradzieżach w tym rejonie.
Teraz będę z kałachem na obiad do teściowej jeździł ;) albo przynajmniej dubeltówka z solą ;)
« Ostatnia zmiana: 02-06-2018, 21:34:48 wysłana przez wilkq »
wilkq

Offline Zbig

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3210
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #27 dnia: 04-06-2018, 01:46:15 »
Może szukali Ganneta lub innego lokalizatora przed odjazdem?  U mnie wyjechali do lasu i tam w ciągu max 2 godzin rozkręcili całe wnętrze zanim ich policja nakryła.

Offline Macallan

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #28 dnia: 05-06-2018, 11:34:59 »
Jeep compass fajny ale - nie ma frajdy z jazdy jak w chr. A spalanie powyżej 11 l w Wawie to już skandal - w końcu to tylko 1.4 - 140 KM.
Nie przejmuj się. Często jeżdżę Lexusem RX 350 po Warszawie w godzinach szczytu i pali on wtedy 17 - 19 litrów na 100 km, no ale to głównie z powodu korków.

Offline EliEli

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 475
Odp: Kradzież C-HR...
« Odpowiedź #29 dnia: 10-06-2018, 10:50:29 »
Może się jakiś adept doszkalał pod okiem mentora i dlatego w biały dzień i wypatroszyli?
Tak czy siak szkoda wielka i mam nadzieję że ASO to sensownie naprawi.


 

Beesafe.pl