Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Toyota Yaris II 1.3 LUNA A/C. Salon Polska. II właściciel.  (Przeczytany 566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline doprz

• Toyot Leżący
  • *
Do sprzedania Toyota Yaris z najlepszym silnikiem benzynowym 1.3 o mocy 87 KM (rozrząd na łańcuchu) z 2007 roku.

Auto było kupione w Warszawie na Bielanach (mam wszystkie dokumenty).
Jestem jej 2 właścicielem od 6 lat. Przed zakupem dokładnie ją sprawdziłem w ASO Toyoty w Ostrołęce.
W momencie zakupu na liczniku było 79000 km, obecnie jest 133500 km.

Wyposażenie:

* Klimatyzacja - świeżo napełniona i odgrzybiona (kwiecień 2018),
* 4 poduszki powietrzne,
* wspomaganie,
* ABS,
* elektryczne szyby przednie,
* elektrycznie regulowane lusterka,
* lakier metalik,
* alufelgi 15' z oponami letnimi,
* stalowe 15' z oponami zimowymi + oryginalne kołpaki,
* hak,
* dzielona i przesuwana tylna kanapa,
* podwójna podłoga bagażnika,
* fabryczne radio cd/mp3,
* centralny zamek sterowany z kluczyka,
* czujniki parkowania,
* komplet dokumentów,

Auto ma autentyczny przebieg, który mogę potwierdzić prowadzonym przeze mnie dziennikiem kosztów (mam spisane wszystkie tankowania, wszystkie wymiany, naprawy, ubezpieczenia itp.), fakturami, drukami z przeglądów technicznych i książką serwisową.

Link do dziennika kosztów: https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/toyota/yaris/ii/hatchback-5d/silnik-benzynowy-1.3-i-vvt-i-86km-2005-2010/dziennik-1999799050/

Samochód jest bezawaryjny - przez 6 lat ani razu mnie nie zawiódł. Jest w bardzo dobrym stanie technicznym. W samochodzie zostało wykonane profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne podwozia. Całe nadwozie w oryginalnym lakierze, żaden element nie był ponownie malowany. Auto jest bezwypadkowe.

W lutym 2018 zrobiłem przegląd z wymianą oleju i filtrów.
W kwietniu 2018 został zrobiony pełen serwis klimatyzacji z odgrzybianiem.
Wcześniej wymieniłem sprzęgło i hamulce z przodu (wszystko w dzienniku kosztów).

Przegląd techniczny ważny jest do marca 2019.
Ubezpieczenie OC ważne jest do marca 2019.

Auto od strony technicznej nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Wszystko jest w nim na czas sprawdzone i wymienione. Auto prowadzi się bardzo dobrze, wszystko działa jak w nowym aucie. Od strony wizualnej można wymienić tylną lampę (jest pęknięta) i tylny zderzak (urwany zatrzask zderzaka + pęknięcie 5 cm) - ktoś przed Bożym Narodzeniem cofał na parkingu i uszkodził. Mi osobiście ta wada nie przeszkadza, mojej żonie również - dlatego jej nie naprawiałem.

Toyotka jest bardzo sympatyczna, przyjemna i przewidywalna. Mało pali (moja średnia z 6 lat z jazdy po mieście 7,3 l/100km), jest tania w eksploatacji, odpala bez problemu w największe mrozy.

Gwarantuję 100% uczciwości, a przyszłemu nabywcy przedstawię pełną historię samochodu.

link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/toyota-yaris-1-3-luna-z-klima-z-polskiego-salonu-oferta-prywatna-CID5-IDqCXSn.html

Toyota Klub