Autor Wątek: Krata / siatka do bagażnika lub... bardzo niski bagażnik dachowy  (Przeczytany 5380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MARECKI1981

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Krata / siatka do bagażnika lub... bardzo niski bagażnik dachowy
« Odpowiedź #15 dnia: 26-06-2018, 11:46:39 »
sory za oftop, ale mam do sprzedania oryginalną kratkę taka jak była przy homologacji na ciężarowe, może się przyda.
Da się z niej wymontować tę dechę, która jest za fotelami? Jeśli tak, to ile sobie za tę kratę życzysz?

zobaczę jak to jest przymocowane i dam znać.

Offline MARECKI1981

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Krata / siatka do bagażnika lub... bardzo niski bagażnik dachowy
« Odpowiedź #16 dnia: 27-06-2018, 10:22:16 »
sory za oftop, ale mam do sprzedania oryginalną kratkę taka jak była przy homologacji na ciężarowe, może się przyda.
Da się z niej wymontować tę dechę, która jest za fotelami? Jeśli tak, to ile sobie za tę kratę życzysz?

nie wiem o jakiej desce dokładnie piszesz.
Kratka jest cała stalowa nie da sie jej rozebrać bez przecinania.
Wygląda jak na tej aukcji poniżej, tylko nie jest obita materiałem.

https://www.olx.pl/oferta/kratka-przegroda-homologacyjna-CID5-IDjSWgz.html

Offline Bartone

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Krata / siatka do bagażnika lub... bardzo niski bagażnik dachowy
« Odpowiedź #17 dnia: 15-08-2018, 22:45:11 »
Super ta krata , muszę kupić w razie wyjazdu sprawdzi się lepiej niż box dachowy i te bagażniki. Nie mam niestety relingów a oryginał drogi jak na jeden wyjazd w roku ( nart czy rowerów nie zamierzam wozic) biorę w ciemno nie pytam ...chyba że co do montażu będę miał problem :)

Offline Dombrek

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Krata / siatka do bagażnika lub... bardzo niski bagażnik dachowy
« Odpowiedź #18 dnia: 15-08-2018, 23:58:34 »
Jak chcecie powiększyć bagażnik i nie wrzucać boxu na dach, to możecie zamontować specjalny box na hak (oczywiście trzeba mieć hak). Na pewno Thule takie coś robi, może też inne firmy. Koszt niemały (jakieś 2000 zł), ale rozwiązuje problem za wysokich aut.
Ewentualnie jak chodzi o kilka cm wysokości, to można poszukać obniżonych belek lub bardziej płaskiego boxu dachowego.

Offline Bartone

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Krata / siatka do bagażnika lub... bardzo niski bagażnik dachowy
« Odpowiedź #19 dnia: 19-08-2018, 10:18:24 »
Horus czy inni którzy mają u siebie kratę? Pomocy !! Jakimi srobami wkręcić się pod zaślepkę od roletki a jakimi na szerokim.slupku ?  Może ma ktoś zdjęcie jak to ma wyglądać ? Będę wdzięczny bo bagaNik w.czesciach a jutro wyjazd

Offline Horus

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2837
Odp: Krata / siatka do bagażnika lub... bardzo niski bagażnik dachowy
« Odpowiedź #20 dnia: 19-08-2018, 14:53:02 »
Bartone, ale o co dokładnie pytasz i którą kratę? Masz i nie wiesz jak zamontować czy o co dokładnie chodzi?
Jeśli masz na myśli "moją" kratę "dla psa", to wszystko jest w zestawie, nie da się pomylić. :)
Chyba że o inną kratę pytasz, to trudno mi się wypowiadać.

Offline Bartone

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Krata / siatka do bagażnika lub... bardzo niski bagażnik dachowy
« Odpowiedź #21 dnia: 19-08-2018, 15:44:02 »
Taką krata dla psa, właśnie nie posiadam odpowiednich śrub, nie pasują długością lub są za grube. Jutro mam nadzieję że dobiorę coś w hurtowni,

Offline Bartone

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Krata / siatka do bagażnika lub... bardzo niski bagażnik dachowy
« Odpowiedź #22 dnia: 22-08-2018, 21:53:42 »
Udało się dobrać rodzaje gwintów , wziąłem różne długości i dużo podkładek do nich , dobrałem razem z podkładkami i gitara, kratka spełniła swą rolę w 100 procentach .
Bagaże i pierdoły załadowane pod sam dach . Na dwa wyjazdy w roku to świetna rzecz, kupione za 130 PLN z przesyłką .
Osobiście polecam takie rozwiązanie :)


 

Beesafe.pl