Autor Wątek: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?  (Przeczytany 257406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chmichal

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 439
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #465 dnia: 01-12-2019, 23:10:43 »
Jeszcze jedno czy jak działa mirror link telefon jest też cały czas włączony  czy wygaszony?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Offline klaudiusz

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3503
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: Camry2019/NX350
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #466 dnia: 02-12-2019, 08:09:41 »
Telefon przechodzi w stan mirrorlinkowy :) dopoki nie wylaczysz kabla to nie bedziesz mogl go uzywac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline chmichal

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 439
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #467 dnia: 03-12-2019, 20:54:13 »
Klaudiusz czy wymieniłeś może oświetlenie bagażnika na led bo oryginalna żarówka to o ile pamietan kiepska była.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Offline klaudiusz

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3503
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: Camry2019/NX350
W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #468 dnia: 03-12-2019, 21:12:30 »
Klaudiusz czy wymieniłeś może oświetlenie bagażnika na led bo oryginalna żarówka to o ile pamietan kiepska była.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Tak. Standardowa zarowka Philips T10.

ŻARÓWKI PHILIPS X-TREME VISION W5W T10 6000K LED


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
« Ostatnia zmiana: 03-12-2019, 22:03:07 wysłana przez klaudiusz »

Offline snickers

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #469 dnia: 04-12-2019, 09:01:46 »
Nie wiem czy ja nie potrafię znaleźć czy jest takie głupie rozwiązanie zamykania bagażnika... Mianowicie, bagażnik można otworzyć przyciskiem na klapie bez wyciągania kluczyka, ale nie znalazłem nigdzie przycisku zamknięcia zamków jeśli jestem przy bagażniku. W Avenie obok przycisku z otwieraniem był dotykowy do ryglowania zamków. Tutaj jeśli wysiąde z samochodu i chcę coś zabrać z bagażnika to muszę zaryglować zamki pilotem albo podejść ponownie do drzwi i dotknąć klamki.

Offline klaudiusz

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3503
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: Camry2019/NX350
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #470 dnia: 04-12-2019, 09:20:22 »
Nie wiem czy ja nie potrafię znaleźć czy jest takie głupie rozwiązanie zamykania bagażnika... Mianowicie, bagażnik można otworzyć przyciskiem na klapie bez wyciągania kluczyka, ale nie znalazłem nigdzie przycisku zamknięcia zamków jeśli jestem przy bagażniku. W Avenie obok przycisku z otwieraniem był dotykowy do ryglowania zamków. Tutaj jeśli wysiąde z samochodu i chcę coś zabrać z bagażnika to muszę zaryglować zamki pilotem albo podejść ponownie do drzwi i dotknąć klamki.
Tak to dziala. Bagaznik jest niezalezny od reszty samochodu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Sinuspi

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Płeć: Mężczyzna

Offline chmichal

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 439
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #472 dnia: 07-12-2019, 10:30:32 »
Panowie zamawiał ktoś pakiet light do Camry i jak to wygląda?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Offline KubaCamry

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2027
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #473 dnia: 07-12-2019, 23:05:41 »
Hej,
dopiero teraz trafiłem na to forum.
Od 17 maja 2019 jestem szczęśliwym posiadaczem Camry Executive + VIP, graphite bronze, czarna skóra. Zrobione już 21000 km, jak przysło na toyote w hybrydzie, bez najmniejszej awarii.
Jesto to druga, po Priusie plug-in, Toyota z której jestem mega zadowolony (Rav4 2016 kompletnie mi nie podeszła).
Co do wad... zamawiałem w ciemno, na podstawie zdjęć :), nie przypuszczałem, że tylne oparcia siedzeń nie będą się składać. Do tego brak bagażnika na dach i... ponartowane.
Niestety drugie auto w domu bez homologacji na hak :(, na rowery też nie pojedziesz...
Planuje kubić hak z USA, wszystko tam mają, nawet wentylowane fotele... nie to co ekologiczna europa...
https://www.curtmfg.com/all-products/2019/toyota/camry/8/Class+2+Trailer+Hitches
Założę bo nie ma kuli jak hak i nie będę wbijał w dowód bo nie zamierzam ciągnąć przyczep, jedynie bagażnik rowerowy.
Do lexusa CT, też nie ma haka ale w salonie montują jako uchwyt bagażnika rowerowego :).
Ktoś chętny? Na dwie osoby przesyłka wyjdzie korzystniej...
A ten brak składanych lusterek po zamknięciu to już totalna porażka... Mi salon w krk zaproponował moduł za 450... kupiłem na chińskim portalu... z wysyłką wyszło 99 pln... Montaż to 15 min, nic nie trzeba ciąć itp... I w końcu mam funkcję, która jest w Priusie, który jest przecież klasę niżej.

Offline snickers

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #474 dnia: 08-12-2019, 16:53:16 »
@chmichal pakiet light z tego co pytałem to jedynie podświetlany napis Camry w progach na metalowych nakładkach + projektor w drzwiach, który wyświetla napis Camry pod drzwiami jeśli są otwarte. Widziałem to w demówce, d... nie urywa.

Offline chmichal

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 439
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #475 dnia: 08-12-2019, 17:10:45 »
Ok  thx.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Offline snickers

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #476 dnia: 09-12-2019, 11:27:22 »
Minął miesiąc od zakupu i 3kkm, jak na razie jestem mocno zadowolony. Auto się całkiem przyjemnie prowadzi, osiągi może nie są powalające, ale da się w miarę sprawnie wyprzedzić inne auto. W środku jest za to mega wygodnie.
Trochę obawiałem się czy uda mi się przyzwyczaić do e-CVT, zwłaszcza po opiniach jakie czytałem, ale muszę przyznać, że zachowanie tej skrzyni nie przeszkadza w jeździe, a w razie potrzeby moc jest dostępna w każdej chwili - wystarczy "dodać gazu"

Offline dpitera

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #477 dnia: 09-12-2019, 21:50:42 »
To jak to jest w końcu z tym bagażnikiem dachowym. Kupić możesz choćby tej znanej szwedzkiej firmy T***e bo jest specjalnie dobrany zestaw mocujący a sprzedawca w salonie mówi, że brak takiej opcji dla Camry. Ferie się zbliżają i co począć....wysłać dechy pocztą ;)

Offline klaudiusz

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3503
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: Camry2019/NX350
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #478 dnia: 13-12-2019, 00:44:04 »
No to Toyota oficjalnie potwierdzila ze dla Camry nie bedzie upgradu do Apple Carplay oraz Android Auto. Oczywiscie nie zapomne o tym wspomniec mojemu sprzedawcy. 4 auta kupione u niego, i o 4 za duzo.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline chmichal

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 439
Odp: W 2019 rusza sprzedaż nowej Camry w Europie, jacyś chętni?
« Odpowiedź #479 dnia: 13-12-2019, 10:08:38 »
Szkoda, bo sobie toyota poleciała w kulki, ale myślę że kwestia kilku miesięcy i  rozpracują ten system aby wgrac AA i Apple, na Youtube jest masa filmów gdzie oryginalny system audio w Camry ma już Android i Apple.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka



 

Beesafe.pl