Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Radio w Auris I HSD  (Przeczytany 321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline finger

• Toyot Leżący
  • *
Radio w Auris I HSD
« dnia: 11-07-2018, 14:01:37 »
Witam, ponieważ jest to mój pierwszy post ,witam wszystkich serdecznie.
Przechodząc do tematu stoję przed wyborem kupna Aurisa Hsd z lar 2010-2012 pytanie dotyczy waszych doświadczeń ,ponieważ zauważyłem ze niektóre wersje wyposażenia maja tradycyjne radio. Z wąskim wyświetlaczem ,inne większy z navi. Czy oprócz innego wyglądu jest między nimi jakis różnica : może lepszy dźwięk itd. Czy tylko kwestia kamery , w opcji z większym ekranem? Jak wyglada opcja czytania mp3 jest , czy zostaje emulator ? No i czy w obu wersjach jest wyjście na zmieniarkę ?

Offline mariuszs

• Toyot Chodzacy
Odp: Radio w Auris I HSD
« Odpowiedź #1 dnia: 11-07-2018, 14:26:51 »
Witam, ponieważ jest to mój pierwszy post ,witam wszystkich serdecznie.
Przechodząc do tematu stoję przed wyborem kupna Aurisa Hsd z lar 2010-2012 pytanie dotyczy waszych doświadczeń ,ponieważ zauważyłem ze niektóre wersje wyposażenia maja tradycyjne radio. Z wąskim wyświetlaczem ,inne większy z navi. Czy oprócz innego wyglądu jest między nimi jakis różnica : może lepszy dźwięk itd. Czy tylko kwestia kamery , w opcji z większym ekranem? Jak wyglada opcja czytania mp3 jest , czy zostaje emulator ? No i czy w obu wersjach jest wyjście na zmieniarkę ?
Radio jest tak słabe że i tak warto będzie tam wsadzić coś z Androidem :p

Offline fazibazi

• Moderator
« Odpowiedź #2 dnia: 11-07-2018, 19:53:06 »
Eeee tam. Ja mam B9030 (duże navi) i sobie chwalę, działa BT (i to głównie używam), jest złącze USB ale mp3 przez to nie podłączałem, jest również złącze aux (minijack).

AURIS I 2011 HSD LPG - ecowarrior
Webasto TTE, VIOFO A119 fv3.4 HDR i inne bajery

Offline finger

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 11-07-2018, 21:43:13 »
Fazibazi a mógłbyś sprawdzić czy pójdzie jakaś mp3 ,chyba ze jest opcja podłączenia emulatora, a może jest dysk wewnętrzny na który moznaby zapisać muzykę?.

Czyli lepiej B9030 ?

Offline finger

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 11-07-2018, 21:57:54 »
Pomyślałem dopiero teraz . Czy w takim razie radio z navi jest na tyle dobre żeby wykluczyć oglądanie aut ze zwykłym odbiornikiem. Wiersji z navi jest mniej mimo wszystko. Jak myślicie ?

Toyota Klub

« Odpowiedź #4 dnia: 11-07-2018, 21:57:54 »