Autor Wątek: Witam. Dwa pytanka; jaki plyn chlodniczy do hsd? wyswietlacz ,zmiana na EU  (Przeczytany 1757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline priusek

  • Początkujący
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Witam,jestem nowy tutaj i nowym posiadaczem priusa. Nie wiem czy mozna tak dwa rozne tematy czy trzeba osobno wiec jesli nie wolno to z gory sorki.
Zaowazylem ze jest ponizej stanu minimum plyn chlodniczy w zbiorniczku ktory jest przy hsd i nie jestem pewny czy jest to ten sam czy idzie jakis inny plyn? z gory dzieki za info
Kolejne pytanie mam o wyswietlacz/ekran. Otoz moj prius 2005 jest ze stanow i pokazuje spalanie w mpg. jest tam magiczny guzik kmh/mil ale zmienia on tylko wyswietlana predkosc na desce. Czy jest jakis trik albo sposob by zmienic na wyswietlaczu by pokazywal w l/100km lub czy mozna zmienic sam wyswietlacz na europejski i to zalatwia sprawe i dziala czy nie jest to takie proste ? Macie moze jakies doswiadczenie w tym temacie ?
Dzieki :-) Pozdrawiam

Offline AdamPlock

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 4
Witam. Czy udało się koledze zmienić mile na km?

Offline iko01

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 233
zadzwon do jurka wozniakoweskiego . Serwis osiedle 2 warszawa wbij w google a znajdziesz

Offline Jasio

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 638
moj prius 2005 jest ze stanow
Ale Ty jesteś z Polski, więc wskazanym byłoby używanie polskich znaków i stosowanie się do zasad krajowej interpunkcji  :grin:
Płyny nie wiem, ale mil na km raczej nie zmienisz :-(


 

Beesafe.pl