Autor Wątek: Wymiana żarowek oswietlenia wnetrza i bagaznikaw Corolli e11  (Przeczytany 2455 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ravau

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 4
Witam, chcialbym wymienic oswietlenie w swojej e11, ale niestety ostatni zakup c5w o dlugosci 41mm (tak jak polecaly mi to strony na jakich udalo mi sie znalezc jakakolwiek pomoc) okazal sie nie trafiony, zarowka jest o wiele za duza. Stad moje pytanie,

"Jakiej dlugosci zarowka wchodzi do oswietlenia wnetrza [podsufitki] i bagaznika?"

Gdyby ktos mial wieksze doswiadczenie, to prosilbym moze o jakies podpowiedzi co do wyboru zarowki, oczywiscie zalezy mi na mocnej bialej barwie (8000k)

Pozdrawiam ravau
« Ostatnia zmiana: 20-09-2018, 00:44:38 wysłana przez ravau »

Offline ravau

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 4
Odp: Wymiana żarowek oswietlenia wnetrza i bagaznikaw Corolli e11
« Odpowiedź #1 dnia: 21-09-2018, 23:29:14 »
Up proszę o pomoc :)

Offline ravau

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 4
Odp: Wymiana żarowek oswietlenia wnetrza i bagaznikaw Corolli e11
« Odpowiedź #2 dnia: 27-10-2018, 16:21:28 »
Widzę ze forum bardzo aktywne... z tematem poradziłem sobie sam wiec napisze tutaj może komuś się przyda, żarówki jakie możemy zamontować do podświetlenia wnętrza w Toyocie Corolli e11 to żarówki C5W, polecam oczywiście te które emitują światło 6000k, długość natomiast to 31mm do oświetlenia kabiny i bagażnika, trzeba będzie mimo wszystko delikatnie dogiąć blaszkę żeby pasowała.

Pozdrawiam ravau.

Offline soundexplorer

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 3
Odp: Wymiana żarowek oswietlenia wnetrza i bagaznikaw Corolli e11
« Odpowiedź #3 dnia: 23-11-2020, 18:39:19 »
Widzę ze forum bardzo aktywne... z tematem poradziłem sobie sam wiec napisze tutaj może komuś się przyda, żarówki jakie możemy zamontować do podświetlenia wnętrza w Toyocie Corolli e11 to żarówki C5W, polecam oczywiście te które emitują światło 6000k, długość natomiast to 31mm do oświetlenia kabiny i bagażnika, trzeba będzie mimo wszystko delikatnie dogiąć blaszkę żeby pasowała.

Pozdrawiam ravau.

Dziękuje przyjacielu , również posiadam ten model i potwierdzam w/w żarówki pasują zarówno do kabiny jak i bagażnika. Pozdrawiam


 

Beesafe.pl