Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Co myślicie o wyprzedażach rocznika w salonach  (Przeczytany 2207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline geloaygo

• Toyot Leżący
  • *
Odp: Co myślicie o wyprzedażach rocznika w salonach
« Odpowiedź #15 dnia: 07-10-2018, 19:17:58 »
a to auto z japoni może dlatego ma https://www.youtube.com/watch?v=NSCQycIvUb8 7 minuta hehheh co do zestawu naprawczego zgadzam się z toba w 1000%
« Ostatnia zmiana: 07-10-2018, 19:20:59 wysłana przez geloaygo »

Offline pireus

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #16 dnia: 07-10-2018, 20:06:33 »
podświetlenia w bagażniku chyba nie ma żadne Aygo II bez względu na wersję
Były Aygo-exclusiv na rynek brytyjski. Ale w salonie nie możesz zamówić jako część i potem zamontować.
Ja wywaliłem z wnęki ten plastik z zestawem naprawczym i zamiast tego włożyłem pełne koło z normalną oponą.
Też tak zrobiłem

Offline geloaygo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 07-10-2018, 20:23:26 »
z tym swiatelkiem robia ludzi w ptaka i tyle takie moje zdanie wiec patrzmy co kupujemy i to bardzo dokładnie nie kierujmy się emocjami bo to zly doradca w sumie ponad 40 tys zaplacic i żeby tego nie było to porazka brak slow a ile by to kosztowało przy tylo tysiecznej produkcj jak pisza o aygo 40% rynku klasy a w 2017 5 czy 10 zł bo chętnie bym dopłacił

Offline pireus

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #18 dnia: 07-10-2018, 20:48:37 »
z tym swiatelkiem robia ludzi w ptaka
Zgadzam się z Tobą, a najbardziej żenujące jest to, że nie możesz tej części dokupić i zamontować. W najwyższej wersji za 50 tys. lampki w bagażniku brak. Podobnie jest w Citroenie C1, nawet z silnikiem 1,2 za jeszcze większe pieniądze.

Offline geloaygo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 07-10-2018, 21:16:14 »
czyli to z filmiku było na rynek zagraniczny brak slow czy polacy zawsze musza klamac jest pora żeby to zmienić wybory każdy będzie miał swój czy dalej mamy być okłamywani czy pora to zmienić ale na tym modelu toyoty to się zawiodłem brak mi slow kto jezdzil toyotami w latach 90-2000 noi yaris perełka 1,4d4d 75km bez turbo poezja zlego słowa nie powie na toyote ale aygo z tym silnikiem i skrzynia sprzeglem robionym w walbrzychu w Polsce to już nie ta dawna toyota to moje odczucie i dlatego pisze

Offline geloaygo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 07-10-2018, 21:28:26 »
walnolem się z turbo i to ze zmienna geometria łopatek tak to jest jak ma się kilka i jak za szybko to się pisze bzdurki 1,4 d4d ma turbo oj chyba zmeczenie daje znac przepraszam i dobranoc

Offline Meett

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: 07-10-2018, 22:04:18 »
Mówimy o rynku polskim a nie GB czy JPY  :czerwona:
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Offline Meett

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: 07-10-2018, 22:07:16 »
A ja i tym bardziej moja żona się nie zawiedliśmy. Auto jak na ten segment jest OK, niczego więcej za tę kasę sie nie spodziewałem
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Offline geloaygo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 20-10-2018, 17:10:09 »
a ja się zawiodłem taka mala rzecz a by cieszyla jak podświetlenie bagażnika skutery chińskie maja podświetlenie kufra ale przecież skuter to nie samochod  :wallbash:

Offline Meett

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: 21-10-2018, 08:51:17 »
To że się nie zawiedliśmy pisałem o całości a nie podświetleniu bagażnika, jest taki mały że nie warto tam zaglądać :-)

Offline geloaygo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: 22-10-2018, 20:50:01 »
a inni pisza ze na ta klase super ja tez tak ocenie bagażnik ok ale dalej będę pisal ze to wstyd żeby toyota nie miała pieniędzy na swiatelko za 5 zł pln przy 18000 egzeplazy sprzedanych w Polsce smiech panowie smiech

Offline Meett

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: 22-10-2018, 21:20:34 »
Trzeba było kupić inne auto z lampką w bagażniku skoro ci to tak przeszkadza, jak to mówią "widziały gały co brały" . Jest więcej aut bez oświetlenia bagażnika, nie tylko Aygo

Offline geloaygo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: 22-10-2018, 21:31:53 »
ugryzło kogos ze tak znana i dobra firme nie stać na lampke za 5 zl chyba jesteś pracownikiem ja jestem użytkownikiem aygo i mam prawo na tym forum dodac swoja opinie jeżeli to komus przeszkadza to oki dalej będę pisal a co do tego co widzialy co galy to wszyscy sa mili jak kupujesz ja kupowałem oczmi i renoma firmy bo to T a się na tym zawiodłem bo to kolo T nawet nie lezalo

Offline Meett

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: 22-10-2018, 21:34:44 »
W doopie mam te lampkę, renomę to ma Avensis albo Camry a nie Aygo, poza tym żonie nie przeszkadza brak lampki

Offline geloaygo

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: 22-10-2018, 21:48:59 »
popieram inne modele  toyoty maja oczywiscie a po co zone do tego mieszasz czyli twoja zona ma tyle do powiedzenia co wedle starego powiedzenia za toyoty sam jezdzisz wiecej niz zona a na kobiete wine dobra brak slow aygo avensis mozesz pomarzyc kierownica jak komus kwity zabrali mam kolege papa  :czerwona:

Toyota Klub

« Odpowiedź #29 dnia: 22-10-2018, 21:48:59 »