Autor Wątek: Proszę o pomoc - działająca klimatyzacja zaraz po odpaleniu silnika  (Przeczytany 1884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Janek79

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 28
cześć  wszystkim jestem tutaj nowy i nowym właścicielem toyoty rav4 den. II 2.4 b/lpg wer. USA

czy ktoś z użytkowników toyot ma tak lub miał że gdy odpali silnik zaraz załącza się sprężarka i działa klima mimo że nie włączony jest guzik od załączania klimatyzacji kontrolka się nie świeci na panelu, z tego co mi ktoś powiedział ze Japończyki tak mają i da sie to zrobić.
czy ktoś z was ma toyote rav4 wer. USA wie jak zmodyfikować to by klimatyzacja włączała się jedynie i wyłącznie po wciśnięciu guzika w kabinie a nie po odpaleniu silnika

Offline marcin

  • Moderator
  • Toyot Spamer
  • ******
  • Wiadomości: 8180
  • Płeć: Mężczyzna
    • 3vz.pl
A nie masz nawiewu ustawionego na szybę ?
3VZ.pl



Offline carinae20gli

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 468
Też tak mam w Camry 2.4, wer. USA i nie wiem czemu tak jest. Klimę mogę włączyć podświetlanym przyciskiem, ale nawet jak nie włączę tym przyciskiem to i tak chłodzi (widzę szron na szybach od klimy). Ale przyzwyczaiłem się że tak ma być i tyle.

Offline Janek79

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 28
Też tak mam w Camry 2.4, wer. USA i nie wiem czemu tak jest. Klimę mogę włączyć podświetlanym przyciskiem, ale nawet jak nie włączę tym przyciskiem to i tak chłodzi (widzę szron na szybach od klimy). Ale przyzwyczaiłem się że tak ma być i tyle.

to masz tak jak u mnie ale ponoc to da sie zrobit tylko nie wiem co jak i gdzie i kto to moze zrobic
« Ostatnia zmiana: 08-10-2018, 13:35:33 wysłana przez Janek79 »

Offline Janek79

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 28
czy mam nawiew na szybe ustawiony czy nie agregat i tak sie włacza

Offline Janek79

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 28
A nie masz nawiewu ustawionego na szybę ?


Offline alk80

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 258
sprężarka z klimy chodzi cały czas, czy włącza się i wyłącza cyklicznie?

Offline Janek79

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 28
wiec wyglada to tak, w dniu dzisiejszym sprawdzilem czy wlacza sie sprezarka na ustawionym nawiewie na szybe czy nie na szybe okazuje sie ze wlacza sie przy nawiewie na szybe cyklicznie czyli taj jak by falowaly obroty silnika, a na nawiewie na nogi czy kabine sprezarka sie nie wlacza

Offline alk80

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 258
czyli wszystko jest ok,
niektóre auta tak mają że przy ustawieniu nawiewu na szybę włącza się klima żeby odparować szybę

Offline Janek79

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 28
czy da sie cos z tym zrobic by tak nie bylo


 

Beesafe.pl