Autor Wątek: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)  (Przeczytany 13283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dibo75

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
https://www.toyota.pl/service-and-accessories/genuine-parts/zarowki-optiwhite.json
chyba nie kazdy wie ze mozna cos takiego dokupic,u mnie w aso komplet zarowek 250zl,teraz jest jesien,duzo ciemnosci a te zaroweczki swieca rewelacja,uzywam juz 2tyg i zaluje ze nikt mi o nich nie powiedzial przy zakupie auta <zolta>bo te seryjne masakra :czerwona:,takze pany i panewki mocno polecam,zdziwicie sie bardzo mocno <taniec>

Offline Banan61

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #1 dnia: 08-10-2018, 19:50:17 »
Ogladalem filmik i sie napewno skusze. :good:

Offline YogiBabo

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samochód:: E18_Prestige_MS
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #2 dnia: 08-10-2018, 20:32:22 »
teraz jest jesien,duzo ciemnosci a te zaroweczki swieca rewelacja,[...]i zaluje ze nikt mi o nich nie powiedzial przy zakupie auta <zolta>bo te seryjne masakra
masakra to jest to, że takich żarówek nie montują seryjnie, zwłaszcza że to są żarówki Toyoty, a CHR to nie auto budżetowe segmentu A lub B. Co to jest 250 PLN przy koszcie całego samochodu
 :thumbdown:
E18_Prestige_MultidriveS

Offline arkszo73

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #3 dnia: 08-10-2018, 21:45:22 »
swieca rewelacja,uzywam juz 2tyg i zaluje ze nikt mi o nich nie powiedzial przy zakupie auta <zolta>bo te seryjne masakra :czerwona:,takze
Są tak samo białe jak LED-y do jazdy dziennej ? , czy różnica jest dalej bardzo widoczna ?

Offline zoja

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #4 dnia: 08-10-2018, 23:04:33 »
chyba nie kazdy wie ze mozna cos takiego dokupic,u mnie w aso komplet zarowek 250zl,teraz jest jesien,duzo ciemnosci a te zaroweczki swieca rewelacja,uzywam juz 2tyg

Oooo
W czwartek jadę na przegląd,jutro dzwonię do serwisu, żeby mi przygotowali i wymienili od razu,
dzięki bardzo za info:):):)

Offline dibo75

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #5 dnia: 09-10-2018, 06:29:08 »
swieca rewelacja,uzywam juz 2tyg i zaluje ze nikt mi o nich nie powiedzial przy zakupie auta <zolta>bo te seryjne masakra :czerwona:,takze
Są tak samo białe jak LED-y do jazdy dziennej ? , czy różnica jest dalej bardzo widoczna ?
Białe mocne intensywne światło nawet nie ma co porównywać do tych seryjnych żółtych które mało co oświetlały na drodze
Jako ciekawostke dodam,że zwykła żarówka do naszych chr kosztuje 120zl jedna także jak będziecie wymieniać poproście żeby stare wam spakowac,nie ma co robić im prezentów

Offline zoja

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #6 dnia: 09-10-2018, 22:11:49 »
Załatwione.
 Żarówki montują mi w czwartek przy okazji przeglądu.
Koszt 260zł :-)

Offline Ma-corolla

  • Toyot Chodzacy
  • ***
  • Wiadomości: 589
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #7 dnia: 09-10-2018, 22:52:28 »
nie lepiej załozyc xenony ??? soczewki są .... więc!!

tak samo można kupić sobie Philips Extreme white ale czy to cos daje raczej nic , każda żarówka halogenową będzie świecić bardzo blisko siebie światło bardzo podobne troche więcej lub mniej nie robi róznicy ! Niestety co kolwiek uzywałem przekonywałem sie zawsze to samo światło prawie takie samo lub ciut lepsze  :wallbash: :wallbash:  jakiekolwiek halogeny .... jak dla mnie to za duzo kasy na zarowki optifree czy optiwhite czy optiblue toyoty ta linia ma z jakies 10 lat w salonach toyoty jak by mieli jakies LEDy optiwhite toyotowe to tak bym tyle wydał!

Co innego kiedy założysz xenony ! 

Offline madro

  • Toyot Leżący
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #8 dnia: 12-10-2018, 09:08:02 »
Czy można te żarówki tylko zakupić w ASO, czy tyko z opcją wymiany za co pewnie dodatkowo się płaci ?

Offline zoja

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Płeć: Kobieta
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #9 dnia: 12-10-2018, 12:23:41 »
Czy można te żarówki tylko zakupić w ASO, czy tyko z opcją wymiany za co pewnie dodatkowo się płaci ?
Najlepiej zadzwonić i zapytać.
U mnie wymienili gratis:)


Offline AGILESS

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3752
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #10 dnia: 16-10-2018, 16:00:12 »
Nie chcę Wam nerwów szarpać, ale w tych pięknych pudełeczkach Toyoty siedzą żarówki Philips Whitevision, które bez problemu można kupić za ok 80 zł za komplet :)

Offline dibo75

  • Toyot Pełzający
  • **
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #11 dnia: 16-10-2018, 19:11:39 »
Widze,ze sa negatywne opinie,ze gowno wiec przypominam ze to jest opcja dodatkowa(nikt nikogo nie zmusza do kupowania w aso i montowaniu u nich)a co by nie siedzialo w tych pudeleczkach poprawia mi znacząco widocznosc kiedy jest ciemno a ze w toyocie jest drogo no to kolego ameryki nie odkryles,olej tez mozna wymieniac u janusza w garazu za 20zyli <kawusia>

Offline AGILESS

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3752
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #12 dnia: 16-10-2018, 19:26:39 »
Gdzie tu masz negatywną opinię? Nigdzie nie napisałem, że gówno, bo żarówki jak najbardziej ok. Czytaj posty tak jak są napisane, a to gdzie robisz zakupy, to Twoja sprawa. Przekazałem to co wiem i tyle. <zalamka>

Offline przmor

  • Toyot Zmotoryzowany
  • ****
  • Wiadomości: 2578
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #13 dnia: 16-10-2018, 21:31:31 »
Komplet HIR2 bo chyba o takich mowa za 80zl? Poprosze linki do ofert.

Offline AGILESS

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 3752
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: żarówki Opti White do swiatel soczewkowych(seryjnych)
« Odpowiedź #14 dnia: 17-10-2018, 09:37:13 »
Jeśli HIR2, to przepraszam za zamieszanie. Zasugerowałem się H7, bo jakoś na początku wakacji znajomy zakupił sobie właśnie h7 optiwhite za ok 200zł z Philipsem WhiteVision wewnątrz.


 

Beesafe.pl