Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Toyota Corolla  (Przeczytany 519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dawidw1027

• Prawie Toyot
Toyota Corolla
« dnia: 25-10-2018, 20:14:30 »
Witam posiadam od jakiegoś czasu Toyotę Corolle E12. 2003rok 1.4 benzyna i podczas przyspieszania w okolicy 2 do 2.5 tyś obrotów jest takie delikatne zadławienie potem super się wykręca i płynnie przyspiesza byłem na diagnostyce w serwisie Toyoty nic niestwierdzili wymienilem świece i zauważyłem że mają kolor jasno szary a powinny mieć brązowy niewiwm co może być przyczyną żaden blond się nie wyświetla przebieg 170tyś może ktoś miał podobny problem proszę o pomoc
« Ostatnia zmiana: 25-10-2018, 20:27:12 wysłana przez dawidw1027 »

Offline smokofilidanek

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Toyota Corolla
« Odpowiedź #1 dnia: 26-10-2018, 00:53:22 »
Witam posiadam od jakiegoś czasu Toyotę Corolle E12. 2003rok 1.4 benzyna i podczas przyspieszania w okolicy 2 do 2.5 tyś obrotów jest takie delikatne zadławienie potem super się wykręca i płynnie przyspiesza byłem na diagnostyce w serwisie Toyoty nic niestwierdzili

W którym ASO byłeś że Ci nie pomogli? Na forum to wróżenie z fusów, jedź jak zapłaciłeś i niech szukają winy skoro jest problem....

żaden blond się nie wyświetla przebieg 170tyś może ktoś miał podobny problem proszę o pomoc

blond? Chyba błąd, musisz wrócić do podstawówki bo za dużo na wagary chodziłeś takie byki sadzisz że oczy aż bolą:///
Co do przebiegu to jesteś pewny że jest autentyczny..? Jak z DE to Niemiec płakał jak sprzedawał, a sąsiedzi bili brawo..
Sorry ale z tymi przebiegami to dalej się nic nie zmieniło w przypadku aut ściąganych z zachodu, jak kręcili tak kręcą..
Z krajowymi już się poprawiło bo pojawiły się w ogłoszeniach yarisy i corolle z przelotem ponad 300 tys km i jaki jest problem żeby sprzedać bo głupi Polak nauczony że ma byś 1 z przodu... :))
Jakie świece założyłeś ?

Offline dawidw1027

• Prawie Toyot
« Odpowiedź #2 dnia: 26-10-2018, 04:52:21 »
NGK

Offline YogiBabo

• Toyot Chodzacy
  • E18_Prestige_MultidriveS
« Odpowiedź #3 dnia: 26-10-2018, 22:34:02 »
Na forum to wróżenie z fusów,
Ale właśnie diagnozę z fusów postawiłeś - patrz poniżej.
Co do przebiegu to jesteś pewny że jest autentyczny..? Jak z DE to Niemiec płakał jak sprzedawał, a sąsiedzi bili brawo..Sorry ale z tymi przebiegami to dalej się nic nie zmieniło w przypadku aut ściąganych z zachodu, jak kręcili tak kręcą..
podczas przyspieszania w okolicy 2 do 2.5 tyś obrotów jest takie delikatne zadławienie potem super się wykręca i płynnie przyspiesza
Miałem to samo w swojej (2004, 16.6) ale nie zdążyłem zweryfiować co to - została sprzedana z tą przypadłością. Nie wiem co kupiec zrobił, podejrzewał nawet sprzęgło, ale potem jak się odzywał do mnie do nie wspominał aby jakieś duże koszty miał z naprawą, a był w sumie zadowolony.
byłem na diagnostyce w serwisie Toyoty nic niestwierdzili
a co robili ? Była jazda próbna z mechanikiem ? Jest na forum dwóch gości - jeden chyba z ASO Toyoty, drugi chyba też lub dzierga coś na własną rękę (mechu, darek toyota) - może zajrzą tu i odpowiedzą co to może być  :o

Offline gimak

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 27-10-2018, 09:12:59 »
U mnie, lekkie skubanie czasem występuje tylko na gazie, w zakresie 1800-1900 obrotów, gdy silnik utrzymuje tylko prędkość, wystarczy tylko dodać lub ująć gazu i to mija. Też nie znam przyczyny.

Offline bodex4

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 27-10-2018, 12:58:03 »
Może spróbuj VALVOLINE GASOLINE VPS ?

Toyota Klub

« Odpowiedź #5 dnia: 27-10-2018, 12:58:03 »