Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Pomocy - ile kluczyków keyless max?  (Przeczytany 216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Prz3mo

• Prawie Toyot
Pomocy - ile kluczyków keyless max?
« dnia: 30-10-2018, 10:26:13 »
Cześć wszystkim,
Jest to mój pierwszy post, szukałem w wielu miejscach ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi więc zwracam się do Was o pomoc.
Chodzi o Toyotę RAV4 2018 (hybryda), ile maksymalnie może być kluczyków zaprogramowanych do auta i jak to można sprawdzić?
Ile powinienem dostać kluczyków kupując nowe auto z salonu? I jak sprawdzić czy po drodze ktoś nie "dorobił" sobie dodatkowego?

--
pzdr,
Prz3mo.

Offline ko20

• Toyot Leżący
  • *
Odp: Pomocy - ile kluczyków keyless max?
« Odpowiedź #1 dnia: 31-10-2018, 11:38:15 »
Cześć wszystkim,
Jest to mój pierwszy post, szukałem w wielu miejscach ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi więc zwracam się do Was o pomoc.
Chodzi o Toyotę RAV4 2018 (hybryda), ile maksymalnie może być kluczyków zaprogramowanych do auta i jak to można sprawdzić?
Ile powinienem dostać kluczyków kupując nowe auto z salonu? I jak sprawdzić czy po drodze ktoś nie "dorobił" sobie dodatkowego?

--
pzdr,
Prz3mo.
Nie wiem czy jest ograniczenie ilości kluczyków.
Tego czy ktoś po drodze go nie dorobił, nie skopiował nie masz możliwości się raczej dowiedzieć.
Po za tym dorabianie nie jest potrzebne w dzisisjzych czasach. Złodziej stanie koło Ciebie w kolejce w sklepie z kawałkiem elektroniki w kieszeniu a drugi odjedzie Twoim autem sprzed sklepu, parą urządzeń przedłużając zasięg kluczyka. Odjadą Twoim kodem, z Twojego kluczyka w Twojej kieszeni.
Czy ktoś go nie dorobił, to moim zdaniem ostatnie zmartwienie.

Offline animuss

• Toyot Leżący
  • *
  • Witam!
« Odpowiedź #2 dnia: 31-10-2018, 14:27:48 »
Cześć wszystkim,
Ile powinienem dostać kluczyków kupując nowe auto z salonu?
A ile ci dali?

Offline Wojteksw

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 31-10-2018, 15:48:01 »
Ja mam wersję bez hybrydy i otrzymałem dwa kluczyki elektroniczne i płytkę kodową z numerem.
Występują jeszcze kluczyki mechaniczne, które umożliwiają bezprzewodowe zdalne sterowanie, oraz płytka kodowa.
Instrukcja obsługi pojazdu strona 134.

Toyota Klub

« Odpowiedź #3 dnia: 31-10-2018, 15:48:01 »