Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Nie słychać nawigacji z telefonu na głośnikach samochodu.  (Przeczytany 491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kristof_61

• Toyot Leżący
  • *
  • Człowiek na poziomie powinien stać w pionie.
Do niedawna używałem telefonu Lumia i nie było problemów z nawigacją, którą było słychać w głośnikach Aurisa TS z 2017r. Po zmianie telefonu na Samsung Galaxy J7 nie słychać jej.Co ciekawe nie słychać też wtedy w telefonie. Po wyłączeniu blutootha fonia nawigacji w telefonie działa. Telefon działa, mogę dzwonić i odbierać rozmowy. Czy mam coś zmienić w telefonie i co czy też w ustawieniach radia. 

Offline kedzil

• Toyot Leżący
  • *
pozdrawiam,
kedzil

Offline Jeziorko

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Nie słychać nawigacji z telefonu na głośnikach samochodu.
« Odpowiedź #2 dnia: 08-11-2018, 19:09:51 »
Mam telefon huawei i mam tak samo.

Offline marcin8007

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 09-11-2018, 08:41:25 »
Rozumiem, że radio masz przestawione na tryb bluetooth. Bo tylko wtedy słychać komunikaty z telefonu.

Offline Jeziorko

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 09-11-2018, 08:45:31 »
Mylisz się - zobacz wątek podany przez kedzil.

Offline marcin8007

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 09-11-2018, 08:51:24 »
Piszę jak jest u mnie. U mnie komunikatów nie słychać jeśli mam radio na innym trybie niż bluetooth. W trybie bluetooth przerywa np. muzykę puszczaną z telefonu i puszcza komunikaty.

Offline Jeziorko

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 09-11-2018, 08:54:55 »
U mnie jest tak jak u Ciebie co jest wg mnie słabe, bo jak słucham CD lub radia to komunikaty z np. google maps już się nie pojawiają. W tym wątku jest, że na niektórych telefonach jednak da się.

Offline YogiBabo

• Toyot Chodzacy
  • E18_Prestige_MultidriveS
« Odpowiedź #7 dnia: 09-11-2018, 11:07:15 »
Do niedawna używałem telefonu Lumia i nie było problemów z nawigacją, którą było słychać w głośnikach Aurisa TS z 2017r. Po zmianie telefonu na Samsung Galaxy J7 nie słychać jej.Co ciekawe nie słychać też wtedy w telefonie. Po wyłączeniu blutootha fonia nawigacji w telefonie działa.
Taki sam problem miałem właśnie na Lumia 650, tyle że korzystałem z głośnika telefonu. Niedawno zmieniłem telefon, ale nie jechałem jeszcze na navi - więc nie wiem jak będzie teraz

Offline przmor

• Toyot Pełzający
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: 09-11-2018, 12:08:30 »
A macie w telefonie w opcjach polaczenia BT z radiem wlaczone multimedia audio? Wprawdzie pierwsza czynnoscia jaka wykonalem bylo calkowite wyciszenie komunikatow nawigacji ale sprawdze dzis jak jest u mnie na telefonie z Androidem.

Offline kristof_61

• Toyot Leżący
  • *
  • Człowiek na poziomie powinien stać w pionie.
« Odpowiedź #9 dnia: 09-11-2018, 16:37:14 »
Kolego przmor, tak mam włączone w telefonie multimedia audio. Mimo tego radio nie widzi żadnych plików audio, które mam w telefonie. Jak pisałem na początku mogę dzwonić i odbierać rozmowy poprzez radio. Jest to mój pierwszy telefon z Androidem i jestem w wielu przypadkach zawiedziony tym systemem. Zaczęło się od przeniesienia kontaktów z WM na Androida- masakra. Po wielu godzinach udało się ale sms nie umiem do dzisiaj przenieść. 

Offline HybriAuri

• Toyot Leżący
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 09-11-2018, 18:50:37 »
Ustawienia przy bluetooth multimedia nie są od tego byś widział pliki z telefonu.
Jeśli masz to włączone sprawdz czy np. puszczając mp3 z tel. czy youtuba możesz słuchać muzy na głośnikach samochodu. Po wybraniu odpowiedniego źródła dzwięku w aucie.

Online mariuszs

• Toyot Chodzacy
« Odpowiedź #11 dnia: 09-11-2018, 19:14:51 »
mam włączone w telefonie multimedia audio. Mimo tego radio nie widzi żadnych plików audio

Telefon może pełnić funkcję odtwarzacza, musisz tylko zainicjować odtwarzanie muzyki na telefonie.

Toyota Klub

« Odpowiedź #11 dnia: 09-11-2018, 19:14:51 »