Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Hybryda i autostrada.  (Przeczytany 5444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ma-corolla

• Toyot Pełzający
  • **
Odp: Hybryda i autostrada.
« Odpowiedź #45 dnia: 28-04-2019, 22:10:38 »
Rozumiem zatem że rozpędzanie auta przed wyprzedzaniem z "pusta" oraz z "pełna" bateria to są generalnie dwa, inaczej wyglądające manewry z punktu widzenia dynamiki?
ten samochód nie ma problemów z wyprzedzaniem chyba nie jechaliście jeszcze OPEL meriva B 1.4 bez turbo MASAKRA jakaś to nie jedzie tylko sie toczy!!! . Na autostradzie natomiast mi sie wydaje ze moment tez robi swoje Auris 1.4 D-4D ma 19 momentu i jest lepiej czuć coś Chr wolniej reaguje ale nie ze nie ciągnie bez przesady !
Nie ma to problemów z wyprzedzaniem to ze bateria jest pełna lub pusta to parę minut i masz znowu 60% na autostradzie nic nie robi bateria ani nie ładuje ani nie rozładowuje ją chyba ze depniesz . Robie 2 razy w roku po 1900KM ( w jedna stronę) na autostradach jadę do innego kraju jakoś nie mam problemów tak jak tu @depalma się zastanawia. bak ma za mały jak dla mnie nie robi 900Km na jednym baku już toyota nie ma takich autach jak D-4D co robiły po 950Km i 1100KM na baku tylko ten minus bak wszystko inne super !

Toyota Klub

Odp: Hybryda i autostrada.
« Odpowiedź #45 dnia: 28-04-2019, 22:10:38 »