Autor Wątek: Wymiana drzwi Toyoty Auris 2008 wersji europ. na drzwi pochodzące z anglika  (Przeczytany 1052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Any

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 3
Witam chciałem wymienić drzwi w mojej Toyocie Auris rok produkcji 2008 - prawa strona przód i tył (powód uszkodzona blacharka ?bebechy, szyby są OK). Zakupiłem drzwi od Toyoty w wersji angielskiej. Czy może ktoś odpowiedzieć na pytania:
1.   Czy możliwym jest bezpośrednie podpięcie drzwi z anglika pod instalację samochodu europejskiego i nie spowoduje to zwarć itd. (zarówno przód jak i tył)?
2.   Czy muszę przekładać ?bebechy drzwi? ze swojej wersji europejskiej do blacharki angielskiej, jeśli tak to co musi byc przeniesione i czy przekładka dotyczy zarówno drzwi przednich jak i tylnych (teoretycznie wydaje mi się, że instalacja tylnych drzwi nie powinna się różnić)
3.   Czy ktoś ma linki, informacje jak to zrobić (instrukcje itd.)
Za info będę wdzięczny
Pozdrawiam
Any

Offline mechu

  • Toyot Spamer
  • *****
  • Wiadomości: 5252
  • Płeć: Mężczyzna
    • Meszyński Car Audio
Przód musisz przełożyć.
Tył trzeba by sprawdzić ale powinno pasowac

Offline Any

  • Prawie Toyot
  • Wiadomości: 3
Mechu dziękuje za odpowiedź. Czy możesz sprecyzować co dokładnie należy przełożyć. Czy tylko wiązkę kabli, czy silnik podnośnika z podnośnikiem i szybą, zamkiem itd. Gdzie znajduje się sterownik drzwi w Toyocie Auris w wersji europejskiej ? w przednich lewych kierowcy? Czy robiłeś już taka przekładkę? Czy jeśli sterownik drzwi wersji angielskiej znajduje się w prawych drzwiach - które przekładam to powinienem wymontowac sterownik?
Pozdrawiam
Any


 

Beesafe.pl