Częsci samochodowe w iParts.pl

Autor Wątek: Toyota MR2 2003r  (Przeczytany 743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hakate

• Toyot Pełzający
  • **
    • UTS
Toyota MR2 2003r
« dnia: 09-01-2019, 19:17:15 »
Dzień dobry,
Mam do sprzedania Toyotę MR2 z końcówki 2003r. Samochód posiadam od 2012 roku. W tym czasie przejechałem ok 4 5 000 km. Mało, to przez specyfikę mojej pracy gdzie więcej jestem na wyjazdach zagranicznych niż w Polsce. Toyota cały czas była garażowana. Posiada z tyłu lampy przedliftowe i takie też były zamontowane z przodu. Taką już kupiłem. Aktualnie z przodu są polifty z Anglika, poniżej wyjaśnię.
W miarę moich możliwości starałem się dbać o samochód.
W czerwcu tego roku miałem lekką stłuczkę. Wymieniłem maskę, pas przedni, zderzak, wentylatory, lampy. Części wziąłem z Anglika z 2003r w tym samym kolorze co moja Toyota. Mogłem kupić tańsze części, wypiaskować ,pomalować itp. Jednak potrzebowałem samochodu i zależało mi na czasie. Fakt, moje części były w lepszym stanie. Aktualnie na masce są lekkie odpryski i zderzak wymaga lekkiego dopieszczenia. Kupiłem już nawet cały zestaw do zaprawek jednak nie mam czasu się tym zająć. Oddam w komplecie z samochodem ????
Samochód nie stracił na trakcji i nie prowadzi się gorzej niż przed zdarzeniem. Kompletnie nie ma różnicy.
W samochodzie został zmieniony układ wydechowy w firmie Inochi Motorsport z Łodzi, filtr powietrza K&N. Posiadam oryginalne części w garażu, które też dorzucam do samochodu.
Toyotka posiada także dwa komplety felg.
Co trzeba zrobić? Niestety plus małego przebiegu i brak czasu na jazdę ma też minus, nie mam czasu zająć się samochodem jak należy. Dlatego zdecydowałem się na sprzedaż mojej Mrki. Szkoda żeby straciła swój urok stojąc w garażu. Po drugie potrzebuję już czegoś innego, a następca już czeka.
Trzy największe problemy:
- lampy są angielskie (polift), kupiłem cały przód z anglika i nie zmieniłem jeszcze na europejskie. Stan części z Anglii trochę mnie zawiódł, odpryski na masce i zderzaku ? do odświeżenia
-chłodnica klimatyzacji?przeboje z nią mam już od dłuższego czasu, jeszcze przed stłuczką kupiłem chłodnice w Polsce, nie pasowała, następnie zamówiłem w USA, przyszła po długim czasie uszkodzona. Pospawałem, zamontowałem, działało chwilę. Gdzieś uciekało, wymienione zostały wszystkie uszczelki, później kolejne próby szczelności, kolejne spawanie, klejenie i nic nie dało. Wyciągałem i wkładałem ją już kilka razy i po prostu nie mam już sił się z tym bawić. Najlepszym wyjściem będzie zamówić nową chłodnicę. Podsumowując Toyota aktualnie jest bez klimatyzacji.
-opony, trzeba zmienić letnie jak i zimowe.
Toyota ma już swoje lata i wymaga dopieszczenia, a ja niestety nie mam czasu się nią zajmować. Jazda nią to sama przyjemność, często wyłączam radio żeby posłuchać sobie mruczącego wydechu, szkoda mi się z nią rozstawać jednak to już ten czas.  Mam nadzieję, że kupi ją ktoś kto się nią zajmie i doprowadzić do lepszego stanu.
Pełna historia samochodu od początku mojego użytkowania pod linkiem
https://www.motostat.pl/vehicle-stats/56042
Z racji tego, że często nie ma mnie w kraju  zainteresowanych szczegółami prosiłbym o kontakt meilowy
gc.dariusz@gmail.com lub ewentualnie telefon 880132546 jednak nie zawsze mam możliwość odebrania.

Podaję link do ogłoszenia :)

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-mr2-ID6BCKar.html
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Opel Astra F 1996r. 1.6 101KM
Mitsubishi Space Wagon 2001r. 2.4 GDI 150KM
Toyota Mr2 W30 2003r. 1.8 140KM
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
http://www.uts.l-go.pl

Offline Hakate

• Toyot Pełzający
  • **
    • UTS